Czytaj, pisz i licz lepiej!

17 października 2018, Londynek.net, Brak komentarzy00
Czytaj, pisz i licz lepiej!
Na poprawienie swoich umiejętności nigdy nie jest za późno. (Fot. Getty Images)

Popraw swoje umiejętności czytania, pisania i liczenia. Odkryj, jak dostać się na darmowy kurs, otrzymać darmową poradę, dołączyć do klubu, brać udział w przedsięwzięciach i jak uczyć się w Internecie.

Rozwijanie swoich umiejętności

Rozwijanie swoich umiejętności może pomóc Ci w planowaniu wydatków, zdobyciu lepszej pracy, pomocy dziecku w pracach domowych czy wypełnianiu formularzy. W Wielkiej Brytanii istnieje szeroki zakres kursów, na które możesz się zapisać, aby podnieść umiejętności. Wiele z nich pozwala  także na zdobycie konkretnych kwalifikacji zawodowych.

Będziesz uczyć się w swojej okolicy i w zakresie, który Ci odpowiada: pełnym, ograniczonym czasowo, podczas dnia czy wieczorem. Będziesz uczył się z innymi dorosłymi - inaczej niż w szkole.

 Darmowy kurs próbny

Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności, możesz spróbować próbnego kursu w Internecie, który może pomóc Ci podnieść umiejętności i zapoznać się z tym, jak będzie wyglądała praca na kursie.

Kursy czytania i pisania obejmują mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Na kursach matematycznych uczący się zapoznają się z liczbami i ułamkami, analizą danych, działaniami (odejmowanie, mnożenie), figurami geometrycznymi, wykonują pomiary oraz obliczenia kalendarzowe i zegarowe. Możesz napisać test zanim zaczniesz kurs, aby zdecydować, który kurs będzie dla Ciebie odpowiedni.

Nauka w internecie Skillswise

BBC RaW (Reading and Writing [Czytanie i Pisanie]) może pomóc Ci w rozwijaniu umiejętności poprzez czynności wykonywane przez Internet takie jak gry, quizy i testy. Możesz także uzyskać informacje o swoim pobliskim centrum RaW - może to być Twoja lokalna biblioteka lub centrum nauki. Możesz otrzymać pomoc od Raw w Internecie, wziąć udział w przedsięwzięciach i podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi.

Strona Skillswise także oferuje wiele przewodników i sposobów do pomocy w pisaniu i czytaniu.

Sprawdź swoje umiejętności na stronie Move On

Strona Move On pozwala Ci sprawdzić swoje umiejętności w języku angielskim i matematyce w Internecie lub znaleźć lokalne centrum testowe, jeśli chcesz się zapisać.

Spróbuj Quick Read!

Quick Reads są krótkimi książkami pisanymi przez najlepszych autorów, które są zaprojektowane tak, aby były interesujące. Takie książki są dostępne w księgarniach, supermarketach i bibliotekach.

Aby uzyskać zniżkę na książkę Quick Read, użyj linka poniżej do pobrania specjalnego bonu.

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.

BądĽ pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama