Menu

Wakacje w Wielkiej Brytanii

Wakacje w Wielkiej Brytanii
Wiadukt Glenfinnan (ang. Glenfinnan Viaduct), wiadukt w ciągu linii kolejowej West Highland Line nad doliną rzeki Finnan w północnej Szkocji, w pobliżu miasta Glenfinnan. (Fot. Getty Images)
Chcesz spędzić kilka dni w innej części kraju? Dowiedz się więcej o możliwościach zakwaterowania w Wielkiej Brytanii.
Reklama

Tętniący życiem Londyn, zamki w Szkocji, a może wybrzeże Walii – turyści, którzy decydują się na wakacje w Wielkiej Brytanii, nie będą tego żałować. Zjednoczone Królestwo ma wiele do zaoferowania - i to na każdą kieszeń.

Zakwaterowanie

Odwiedzający Wielką Brytanię najczęściej pytają o zakwaterowanie. Możesz wybrać każdy standard, który Ci odpowiada. Wiele ofert hoteli i hosteli znajduje się na stronie internetowej Visit Britain.

Visit Britain jest narodową agencją turystyczną, której podstawową odpowiedzialnością jest promowanie Brytanii na rynkach zagranicznych i doradzanie rządowi w sprawach międzynarodowej konkurencyjności. 

 Sprawdź linki:


Biura podróży

Skontaktuj się z lokalnym brytyjskim biurem turystycznym, aby uzyskać dostęp do szczegółowej oraz aktualnej oferty. Wszystkie wymienione biura odpowiadają standardom regionalnym i narodowym, pozwolą Ci również uzyskać lokalną informację, której możesz nie znaleźć w przewodnikach.

Biura mają tę zaletę, że obsługiwane są przez osoby zamieszkujące dany region. Rozumieją więc potrzeby i oczekiwania turystów.

Wiele biur z  sprzedaje  mapy, przewodniki, bilety na lokalne atrakcje.

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 25.11.2020
  GBP 5.010 złEUR 4.471 złUSD 3.756 złCHF 4.117 zł
  Reklama