Poprawa umiejętności obsługi komputera i IT

12 lutego 2019, Londynek.net, Brak komentarzy00
Poprawa umiejętności obsługi komputera i IT

Poprawa umiejętności obsługi komputera może pomóc ci w kontaktowaniu się z rodziną i przyjaciółmi, dostaniu się do pracy lub pomóc w dalszej nauce. Wybieraj spośród całego zakresu kursów: od darmowego kursu próbnego w Internecie do kursów prowadzących do zdobywania kwalifikacji.

Jak poprawić umiejętności obsługi komputera?

Rozwijanie umiejętności obsługi komputera i IT (technologii informatycznych) może pomóc Ci w dostępie do szerokich zasobów i usług oferowanych w Internecie, takich jak bankowość i zakupy online.

Jeśli chcesz uzyskać postęp w dalszej nauce, oswojenie się z komputerem i Internetem może pomóc Ci zaoszczędzić czas i uzyskać dostęp do wielu internetowych zasobów, które mogą pomóc w korzystaniu z kursów i w poszukiwaniach.

Zdobądź darmową pomoc i poradnik od learndirect advice

Aby uzyskać darmową poradę lub poprawić swoje umiejętności, skontaktuj się z learndirect. Linie czynne od 8 do 22 siedem dni w tygodniu: 0800 100 900. Porozmawiasz z doradcą na temat Twoich celów i uzyskasz pomoc w znalezieniu w okolicy odpowiedniego kursu. Może także Ci to pomóc w planowaniu dalszej nauki lub powrotu do pracy.

Możesz także zamówić bezpłatną rozmowę (doradca zadzwoni do Ciebie) w odpowiednim dla ciebie czasie używając interaktywnego serwisu telefonicznego.

Który kurs komputerowy jest odpowiedni dla Ciebie?

Kursy komputerowe są dostępne na różnych poziomach, dla początkujących i wyżej. Wiele kursów jest elastycznych, na których możesz się uczyć kiedy chcesz, w swoim własnym tempie. Kursy te są często nazywane IT albo ICT (Information and Communications Technology). Wiele kursów jest elastycznych, możesz się tam uczyć, kiedy chcesz, w swoim własnym tempie.

Możesz także uczestniczyć w specyficznych kursach na tematy np. korzystania z Internetu, poczty elektronicznej czy i nauki bezwzrokowego pisania.

Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy (European Computer Driving Licence)

European Computer Driving Licence (ECDL) jest uznawanym na całym świecie uprawnieniem nadawanym przez Brytyjskie Towarzystwo Komputerowe (British Computer Society). Kurs można zrobić w centrum nauki ('learning centre' lub 'flexible distance learning') albo jako elastyczny kurs korespondencyjny. Składa się on z 7 części:

* podstawowe idee IT,
* używanie komputera i zarządzanie plikami,
* edytor tekstu,
* arkusz kalkulacyjny,
* bazy danych,
* prezentacje,
* Internet i poczta elektroniczna.

Rozszerzony kurs (Advanced ECDL course) obejmuje:

* edytor tekstu,
* arkusz kalkulacyjny,
* bazy danych,
* prezentacje.

Computer Literacy And Information Technology (CLAIT)

Kurs Computer Literacy and Information Technology (CLAIT) jest krajowo uznawaną kwalifikacją. Jest on dostępny na 3 poziomach:

* New
* Plus
* Advanced

Kurs obejmuje edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny i bazy danych. Możesz wybrać te działy oddzielnie, łączyć je aby zdobyć kwalifikację lub zrobić połączenie potrzebnych działów.

Darmowy kurs próbny od learndirect

Strona learndirect zapewnia darmowe kursy próbne znajomości obsługi komputera i technologii IT. Jest także zakres kursów do robienia poprzez Internet lub w centrum nauki learndirect.

Więcej sposobów poprawienia umiejętności obsługi urządzeń IT

Naucz się więcej o IT od BBC

Strona internetowa BBC może pomóc Ci w nauczeniu się więcej o IT, od używania internetu i e-maila do nauki o komputerach

Otrzymywanie darmowego dostępu do Internetu

Możesz otrzymać darmowy dostęp do Internetu w centrach UK online i bibliotekach. Personel w Twoim lokalnym centrum online może także przeprowadzić cię przez kurs poprawy twoich umiejętności obsługi urządzeń IT.

* Znajdź najbliższe UK online centre

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.

BądĽ pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama