Menu

Randka z... samym sobą

Randka z... samym sobą
W Walentynki pamiętajmy też o sobie! (Fot. Getty Images)
Jak pokochać siebie na nowo?
Reklama

Jak to: randka z samym sobą? Wbrew temu, co myślisz, to najlepszy sposób, by odkryć na nowo kim jesteś i pokochać najważniejszą osobę w Twoim życiu - siebie samego. Pamiętaj, że jeżeli prawdziwie pokochasz samego siebie i zrozumiesz czym jest miłość, będziesz mógł obdarzyć miłością inne osoby i zbudować trwałe relacje.

Jak właściwie udać się na taką randkę? Przedstawię Ci kilka sposobów:

1. Bądź szczęśliwy z samym sobą, bądź szczęśliwy nawet wtedy kiedy jesteś samotny. To zwyczajne i normalne pójść samemu do muzeum, teatru, kina.

2. Rozpieszczaj siebie na miliony sposobów ! :) Pieniądze nie mają tutaj nic do rzeczy, raz na jakiś czas możesz pozwolić sobie na chwilę zapomnienia :) Podaruj sobie nowy gadżet albo zjedz coś zdrowego w restauracji.

Czy kochacie siebie samych? (Fot. Getty Images)

3. Bądź odważny, otwarty na przygody, szalony! Wybierz się na jakąś przygodę z małą dawką adrenaliny! I - co najważniejsze - nie bój się tego! Baw się chwilą i bądź ciągle obecny, żeby żaden z uroków tego świata Ci nie ukmnął :) Do odważnych świat należy.

4. KOCHAJ SIEBIE w każdym momencie. Czasami w natłoku zajęć oraz znajomości, zapominamy o tej najważniejszej zasadzie - pokochania samego siebie w każdej chwili, tej dobrej i tej złej.

5. Czasami do udanej randki potrzeba Ci tylko jednego - dobrej książki.

6. Załóż swoje ulubione ubranie i spójrz na siebie w lustro. Kogo widzisz? Patrz tak długo, aż zobaczysz kogoś wartościowego, pięknego z cudownym sercem! :)

Sprawmy sobie relaks i aromatyczną kąpiel - w końcu na to zasługujemy! (Fot. Getty Images)

Pamiętaj, że jeżeli randki z samym sobą będą udane, to tak samo udane będą randki z innymi osobami - to sekret do udanego randkowania.

Bądź sobą i pamiętaj, że to nie oznacza, iż jesteś samolubny/a - to świadomość, że bardzo istotna jest relacja z samym sobą, by zbudować silne więzi z innymi.

Twoja ocena:

Już zagłosowałeś!

Aktualna ocena: 3.55 / 27

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.01.2021
GBP 5.123 złEUR 4.550 złUSD 3.751 złCHF 4.218 zł

Sport


Reklama