Menu

Polacy wysyłają ponad 1 mld funtów z Wielkiej Brytanii. Jak to zrobić za darmo?

Polacy wysyłają ponad 1 mld funtów z Wielkiej Brytanii. Jak to zrobić za darmo?
Skrill Money Transfer dąży do tego, aby stać się głównym dostawcą przekazów pieniężnych wśród Polonii w Wielkiej Brytanii. (Fot. AdobeStock)
Każdego roku Polacy wysyłają z Wielkiej Brytanii łącznie ponad 1,1 mld funtów, jak czytamy w raporcie The Migration Observatory przy Uniwersytecie Oksfordzkim. Fakt ten nie jest zaskoczeniem biorąc pod uwagę, jak wielu naszych rodaków mieszka w Wielkiej Brytanii na stałe lub przyjeżdża sezonowo do pracy.

Przy coraz większej liczbie Polaków wysyłających pieniądze do Polski, wiele firm stara się na tym jak najwięcej zarobić, co nie jest sprawiedliwe. Polska społeczność na Wyspach ciężko pracuje i tak jak inni chętnie spędza czas przeglądając oferty produktów i usług, aby znaleźć tę najkorzystniejszą.

Przekazy beż żadnych opłat – czy jest to możliwe?

Skrill Money Transfer to usługi przekazów pieniężnych z misją: aby przelewy międzynarodowe były uczciwsze, bezpieczniejsze i bardziej konkurencyjne niż kiedykolwiek wcześniej. Z taką wizją, Skrill Money Transfer dąży do tego, aby stać się głównym dostawcą przekazów pieniężnych wśród Polonii w Wielkiej Brytanii. Skrill oferuje swoim klientom darmowe przelewy pieniężne po możliwie najkorzystniejszym kursie wymiany walut. Dlaczego? Ponieważ firma nie zgadza się, aby ludzie przepłacali tylko za to, że chcą wysłać pieniądze najbliższym.

Wśród setek tysięcy zadowolonych klientów jest dość sporo Polaków. Tak jak było to w przypadku Mariki, 30-letniej opiekunki osób starszych i niepełnosprawnych z Londynu. Dorastając, Marika zawsze wiedziała, że może liczyć na swoją mamę, dlatego teraz chce, aby to mama mogła liczyć na nią. Chętnie więc pomaga mamie finansowo wysyłając pieniądze do Polski. Początkowo zniechęcały ją niekorzystne kursy walut i wysokie prowizje wielu firm świadczących usługi przekazów pieniężnych. Jednak teraz, kiedy odkryła Skrill, ta niechęć odeszła w zapomnienie. Marika może teraz swobodnie wysyłać pieniądze bezpośrednio na konto bankowe swojej mamy bez przepłacania za przelew.

Zapytana, Marika tak opowiada o swoim doświadczeniu:

„Jestem przeszczęśliwa, że odkryłam Skrill. Dużo i ciężko pracuję, aby móc wysyłać pieniądze mojej mamie w Polsce, dlatego wspaniale jest wiedzieć, że mama otrzyma pełną kwotę, a nie to co z niej zostanie po odjęciu wszystkich opłat”.

Działając jako członek Grupy PaySafe, Skrill szczyci się „doskonałą” opinią na platformie Trustpilot i tysiącami zadowolonych klientów. Organizacja PaySafe jest na rynku od ponad 20 lat i jest zarówno rozpoznawana jak i regulowana przez Urząd Nadzoru Finansowego (Financial Conduct Authority) w Wielkiej Brytanii.

Co więc Cię powstrzymuje? Wysyłaj pieniądze do Polski w sposób bezpieczny i szybki, jednocześnie nie przepłacając dużym bankom i firmom świadczącym usługi przekazów pieniężnych. Skrill Money Transfer oferuje jedno z najkorzystniejszych kursów wymiany walut, a także szybką i bezpieczną usługę.

Strona internetowa Skrill Money Transfer dostępna jest w języku polskim. Nie przepłacaj, skorzystaj ze Skrill, a będziesz mieć gwarancję, że Twoje ciężko zarobione pieniądze dotrą do Twoich najbliższych.

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.10.2020
GBP 5.077 złEUR 4.588 złUSD 3.873 złCHF 4.271 zł

Sport