Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Meghan Markle powróci do "The Suits"? Zaoferowano jej rekordową gażę

Meghan Markle powróci do "The Suits"? Zaoferowano jej rekordową gażę
Jak dotąd, sama zainteresowana nie skomentowała doniesień o powrocie na plan zdjęciowy. (Fot. Getty Images)
Księżna Sussex ponownie otrzymała propozycję wystąpienia w serialu 'The Suits'. Jak informują brytyjskie media, małżonka księcia Harry'ego za kilka minut miałaby dostać gażę w wysokości od 2 do 6 milionów dolarów.
Reklama

To właśnie dzięki roli w serialu "The Suits" Meghan Markle zyskała największą rozpoznawalność jako aktorka. Amerykanka musiała jednak porzucić branżę filmową, gdy przeprowadziła się na Wyspy, by poślubić księcia Harry'ego.

Okazuje się, że producenci serialu nie złożyli broni i marzą o tym, by ściągnąć Meghan na plan choćby na krótki, gościnny występ - informuje "Daily Mail". Co więcej, stawiają podobno na szali miliony dolarów.

"Ostateczna kwota nie została jeszcze ustalona, ale negocjacje zostaną rozpoczęte w bardzo bliskiej przyszłości. Słyszałem o sumach od dwóch do sześciu milionów dolarów. Brzmi to niezwykle, ale byłby to jeden z najlepszych deali marketingowych w historii telewizji" - zdradza osoba z NBC Universal.

Brytyjskie media spekulują, że kwota, którą Meghan otrzymałaby za występ, nie trafiłaby na jej konto, a zasiliła jedną z organizacji charytatywnych.

Jak dotąd, sama zainteresowana nie skomentowała tych doniesień.

Meghan w czasach serialu "The Suits" - zdjęcie z roku 2013. (Fot. Getty Images)

 

  Komentarze


  • Lucy
   10 stycznia, 09:34

   no no no Meghan nie, ona jest zabezpieczona finansowo, dajcie prace aktorce,ktora szuka pracy,ktora ma dzieci,gdzie solidarnosc?! demokracja?!

  • Denis
   10 stycznia, 13:36

   Też kiedyś dosiadałem pewnej pięknej Meghan, kumple z zazdrością na nas patrzyli i mówili o niej: Meghan, Renault Meghan :)

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2019
  GBP 4.762 złEUR 4.351 złUSD 3.921 złCHF 4.001 zł

  Sport


  Reklama