Bramka Lewandowskiego dla Bayernu

33 gole w tych prestiżowych rozgrywkach ma już na koncie Lewandowski. (Fot. Getty Images)
Bayern Monachium rozgromił u siebie FK Rostów 5:0 (2:0) w meczu grupy D piłkarskiej Ligi Mistrzów. Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał Robert Lewandowski, który w 28. minucie zdobył bramkę z rzutu karnego.

To pierwszy gol Polaka w tym sezonie Champions League, a 33. w tych rozgrywkach w karierze.

Wczoraj z polskich piłkarzy wystąpił jeszcze Arkadiusz Milik, Grzegorz Krychowiak, który w barwach Paris Saint-Germain grał do 79. minuty w meczu z Arsenalem Londyn (1:1).

Polacy w meczach 1. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów:

Paris Saint-Germain - Arsenal Londyn 1:1
Grzegorz Krychowiak (pomocnik PSG)     - do 79. minuty
Krystian Bielik (pomocnik Arsenalu)    - poza kadrą

Dynamo Kijów - SSC Napoli 1:2
Arkadiusz Milik (napastnik Napoli)     - do 82. minuty, dwie bramki i żółta kartka
Piotr Zieliński (pomocnik Napoli)      - od 62. minuty

Bayern Monachium - FK Rostów 5:0
Robert Lewandowski (napastnik Bayernu) - cały mecz i bramka

Bayern Monachium - FK Rostów 5:0 (2:0).
Bramki: Robert Lewandowski (28-karny), Thomas Mueller (45+2), Joshua Kimmich (53, 60), Juan Bernat (90).
Sędzia: Anthony Taylor (Anglia).