Menu

William i Kate pożegnali "ukochanego" psa

William i Kate pożegnali "ukochanego" psa
Księżna Kate podobno była bardzo zżyta z Lupo. (Fot. Getty Images)
Para książęca z Cambridge poinformowała na swoim Instagramie o śmierci psa Lupo. 'Ze smutkiem informujemy, że ostatniego weekendu odszedł nasz ukochany Lupo. Był w sercu naszej rodziny przez ostatnie 9 lat i bardzo będziemy za nim tęsknić' - przekazano pod zdjęciem czworonoga.
Reklama

Cocker spaniel o imieniu Lupo ("wilk" w języku włoskim) dołączył do rodziny książęcej w 2011 roku - księżna Kate otrzymała go od Williama na swoje 30. urodziny.

Jak przypominają brytyjskie media, Lupo pojawiał się na licznych oficjalnych fotografiach pary książęcej, a nawet doczekał się skandalu. Możemy go zobaczyć m.in. na zdjęciu księcia George'a z okazji jego 3. urodzin. Fotografia spotkała się z krytyką ze strony organizacji charytatywnych, ponieważ mały George karmił na niej psa lodem. Królewskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami (RSPCA) przestrzegało wówczas przed podawaniem czworonogom produktów na bazie mleka.

Istnieje również pogłoska, że to właśnie Lupo wybrał imię dla księcia George'a. Podobno Kate i William porozrzucali karteczki z imionami na podłodze, a cocker spaniel zatrzymał się właśnie przy tej z imieniem George.

Wyrazy współczucia z powodu utraty psa złożył już m.in. brat księżnej Kate, James Middleton.

"Nic nie jest w stanie przygotować Cię na taką stratę. Tym, którzy nigdy nie mieli czworonoga, może być trudno to zrozumieć. Jednak ci, którzy kiedykolwiek kochali psa, doskonale wiedzą: to nie tylko zwierzę domowe, to członek rodziny, najlepszy przyjaciel, lojalny towarzysz, nauczyciel i terapeuta" - przekazał na swoim Instagramie.

Czytaj więcej:

Kate i William szukają "dyskretnej" gospodyni do swojego pałacu

Książę William ukrywał, że w kwietniu chorował na koronawirusa

Media: Księżna Kate to "sekretna broń" królowej do tłumienia niepokojów

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 18.01.2021
  GBP 5.100 złEUR 4.547 złUSD 3.770 złCHF 4.229 zł

  Sport


  Sport

  Reklama