Menu

Uczelnie w UK zakażą studentom seksu z osobą, z którą nie mieszkają

Uczelnie w UK zakażą studentom seksu z osobą, z którą nie mieszkają
"Freshers Week", czyli wielka integracja, odbywa się zazwyczaj w połowie września. (Fot. Getty Images)
Brytyjskie uniwersytety ostrzegają studentów, aby przygotowywali się w tym roku na spokojne celebrowanie 'Freshers Week', czyli tygodnia rozpoczynającego rok akademicki na Wyspach.
Reklama

Odbywający się zazwyczaj w połowie września "Freshers Week" to tydzień imprez integracyjnych, który daje tysiącom nowych studentów możliwość zaaklimatyzowania się na uczelni.

Jednak w tym roku uniwersytety w Wielkiej Brytanii ograniczą interakcje społeczne do jednego gospodarstwa domowego lub jednej "bańki społecznej", co oznacza, że ​​studenci będą mieli zakaz urządzania dzikich imprez lub uprawiania seksu z ludźmi, z którymi nie mieszkają.

Osoby przyłapane na lekceważeniu nowych ograniczeń, wprowadzonych w związku z pandemią Covid-19, poniosą surowe konsekwencje - podał "The Sunday Times".

Władze University of West England w Bristolu już zapowiedziały, że na ich kampusie nie będzie miejsca na "niedopuszczalne zachowania", a na studentów, którzy złamią zakaz, "zostaną nałożone grzywny". Imprez i "nocujących gości" zabroniły też University of East Anglia,  University College London i Cambridge.

W zeszłym tygodniu w Oksfordzie nałożono na uczniów obowiązek zakrywania twarzy w pomieszczeniach zamkniętych oraz zapowiedziano montaż ekranów z pleksiglasu w bibliotekach.

W tym roku akademickim wiele brytyjskich uniwersytetów nie prowadziło wykładów w tradycyjnej formie. Z powodu epidemii koronawirusa zajęcia zostały przeniesione do internetu. Co więcej, większość uczelni planuje ograniczyć bezpośrednie uczenie się po ponownym otwarciu kampusów.

Czytaj więcej:

Rośnie liczba zagranicznych studentów na polskich uczelniach

Uniwersytet w Cambridge: Do lata 2021 r. zajęcia tylko online

Ranking: Uniwersytet Jagielloński najlepszą polską uczelnią

  Komentarze
  • Diabel
   6 sierpnia, 17:26

   A w jakis sposób bo niekumam

  • ; )
   6 sierpnia, 17:36

   ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

  • Magda
   6 sierpnia, 17:37

   Ale idioci i barany . Myślałam że już nic głupszego nie wymyślą a tu proszę hehe więc mnie zaskoczyli i teraz czekam na kolejny walnięty pomysł a ludzie jak takie barany, ręce opadają.

  • True7
   6 sierpnia, 20:03

   Droga redakcjo Londynek.
   Nie macie już kuźwa o czym pisać???
   Smaruje student cemną ulicą lub nad rzeką I dwie obraca I co kto, I jak mu kare wlepią???Puls będą szmartfonami mierzyć???Trzeba by się jeszcze pożądnie w głupi łep walnąć.

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 25.09.2020
  GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

  Sport


  Sport

  Reklama