Menu

UK: Polak biegał nago po hotelu. Winna "różowa pigułka"

UK: Polak biegał nago po hotelu. Winna "różowa pigułka"
Do incydentu doszło w środku nocy w hotelu należącym do sieci Holiday Inn. (Fot. Holiday Inn)
Sąd w Norwich (hr. Norfolk) ukarał grzywną polskiego budowlańca za to, że odurzony rozebrał się do naga i biegał po hotelowych korytarzach, uderzając w drzwi innych gości. Do incydentu z udziałem Polaka doszło przed świętami (17 grudnia) w hotelu Holiday Inn przy Ipswich Road w Norwich.
Reklama

O nietypowym zajściu z 49-letnim polskim budowniczym w roli głównej informuje dziś m.in. lokalny portal Eastern Daily Press.

Jak można było usłyszeć na rozprawie w Norwich Magistrates Court, pracownicy Holiday Inn ok. godz. 3:30 w nocy otrzymali informację, że po korytarzach biega nagi mężczyzna i puka do drzwi gości. 

Gdy personel dotarł na miejsce, zobaczył leżącego nago na podłodze 49-latka. Podano mu ręcznik, aby mógł się osłonić, ale mężczyzna nie skorzystał z pomocy.

Prokurator Michael Devaney przekazał, że mężczyzna stwarzał wrażenie osoby pijanej. Gdy na miejsce przybyła policja, Polak zaczął znieważać funkcjonariuszy, w wyniku czego został obezwładniony i aresztowany. 

Mieszkający w Londynie 49-latek stawił się na rozprawie w ten poniedziałek (18 stycznia) i przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów. Jego obrońca Simon Nicholls przekazał, że był to "dziwny" przypadek. Oznajmił, że jego klient prowadzi małą firmę budowlaną i był w Norwich, aby spotkać się z klientem. Po piciu alkoholu Polak miał wziąć "różową pigułkę", która doprowadziła do nieracjonalnego zachowania.

Jako okoliczność łagodzącą podano również fakt, iż Polak nic nie pamiętał i przeprosił zarówno personel hotelu, jak i policję.

49-latek został ukarany grzywną w wysokości 500 funtów za ukazywanie nagości, 200 funtów za złe zachowywanie się po alkoholu oraz 350 funtów za stawianie oporu przy aresztowaniu. Polak musi także zapłacić 100 funtów odszkodowania jednemu z policjantów, pokryć 105 funtów kosztów prokuratorskich oraz wpłacić 105 funtów na fundusz ofiar (victim surcharge).

  Komentarze
  • Uk
   22 stycznia, 16:42

   ..zycie....zdarza sie,nic dodac nic ujac :)

  • Nick
   22 stycznia, 16:47

   John F Kennedy tez kiedys biegal po hotelu nago

  • Nieszczepiony
   22 stycznia, 17:42

   Troche luzu w tym smutnym jak p...a kraju nie zaszkodzi

  • Papcio
   22 stycznia, 18:28

   A w Krakowie i pewnie w innych Polskich miastach pijani anglicy niemal w kazdym miesiacu biegaja po ulicach i rzadko kiedy sa karani

  • Bob
   22 stycznia, 21:32

   Papcio tu nie Krakow czy inny folwark.

  • Golas
   22 stycznia, 22:31

   urodzilem sie goly i za to place mandat ???? ciekawy jest ten sztuczny swiat ..............matka karmi dziecko piersia w miejscu publicznym i ludziom chce sie zygac albo wyzywaja ja od maciory ...............smutny i sztuczny jest ten swiat ...............ludzie to jednokomorkowce na dwoch nozkach

  • GitGandi
   22 stycznia, 23:22

   Może właśnie trzeba do tego podejść na luzie 😀
   To był tylko incydent, nie zaprzeczał i od razu przeprosił. Dlatego narkotyki są nielegalne.

  • Zabawmy
   23 stycznia, 09:37

   Ale jaki talent. Rozmawial posladkami😀

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 25.02.2021
  GBP 5.237 złEUR 4.514 złUSD 3.694 złCHF 4.077 zł
  Reklama

  Sport


  Sport

  Reklama
  Reklama