Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Trenuj z KGHM Zagłębie Lubin w UK

Trenuj z KGHM Zagłębie Lubin w UK
Szkolimy i wychowujemy w duchu sportu dzieci w wieku od 4 do 12 lat. (Fot. KGHM Zagłębie Lubin)
Akademia Piłkarska CR Zagłębie UK to zapoczątkowana w 2017 roku inicjatywa, która na stałe zapisała się w życiu wielu polskich rodzin w Wielkiej Brytanii.
Reklama

Ośrodki Akademii Piłkarskiej CR Zagłębie UK działają w takich miastach jak np. Liverpool, Manchester, Bolton, Wrexham, a w najbliższych tygodniach ich działalność zostanie poszezrona o kilka kolejnych ośrodków w Anglii, Szkocji oraz Walii. "Szkolimy i wychowujemy w duchu sportu dzieci w wieku od 4 do 12 lat, mamy już kilkuset podopiecznych w całym UK, a z każdym dniem pojawia się ktoś nowy.
Nadzoruje nas Ekstraklasowe KGHM Zagłębie Lubin, które cyklicznie wysyła do nas swoje delegacje, systematycznie kontrolujące naszą pracę" - opowiada Bartosz Lisowski z Akademii.

(Fot. KGHM Zagłębie Lubin)

Ostatnia wizyta w lutym zaowocowała Międzynarodową Konferencją Trenerów, na którą zaproszono nie tylko trenerów AP KGHM Zagłębie, ale też trenerów słynnej czeskiej Sparty Praga. Było kilkudziesięciu gości z Anglii, Szkocji oraz Walii.

Dodatkową atrakcją zorganizowaną przez Akademię była Półkolonia Piłkarska w lutowy "half-term", poprowadzona przez trenerów z AP KGHM Zagłębie oraz Sparty Praga. Dzieci miały codziennie dwa treningi piłkarskie, zajęcia z psychologiem, zajęcia z teori piłki nożnej, zajęcia treningu mentalnego oraz mnóstwo zabawy. Na koniec wręczono nagrody i certyfikaty uczestnictwa. 

W czasie zbliżających się wakacji zorganizowany będzie obóz piłkarski w Polsce, na którym dzieci będą mogły doszlifowywać swoje umiejętności piłkarskie w czasie wolnym od szkoły pod okiem wielu trenerów z kilku krajów m.in. Anglii, Danii i Walii. Kolejne obozy odbędą się również na jesieni. 

(Fot. KGHM Zagłębie Lubin)

Akademia jako jedna z nielicznych współpracuje aktywnie z psychologiem sportowym.

Treningi Akademii to autoryzowany holenderski program szkolenia, tworzony przez zarząd lubińskiej akademii, w którym główny nacisk jest kładziony na technikę fundametalną każdego podpiecznego czy podopiecznej. 

Kontakt z klubem: 07919 203069, 07453 316080  lub email: ukcentrala@zaglebie.com

Więcej informacji na www.zaglebie.co.uk oraz www.facebook.com/ZaglebieUK

(Fot. KGHM Zagłębie Lubin)

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.09.2018
  GBP 4.812 złEUR 4.293 złUSD 3.640 złCHF 3.809 zł

  Sport


  Reklama