Menu

Szantażystka piłkarza Manchesteru United skazana na 8 miesięcy

Szantażystka piłkarza Manchesteru United skazana na 8 miesięcy
24-letni Martial nie był jedyną ofiarę skazanej. (Fot. Getty Images)
Kobieta oskarżona o próbę szantażowania piłkarza Manchesteru United i reprezentacji Francji Anthony'ego Martiala, z którym utrzymywała relacje za pośrednictwem sieci społecznościowych, została skazana wczoraj przez sąd w Nancy (Francja) na osiem miesięcy więzienia w zawieszeniu.
Reklama

To więcej niż żądała prokuratura, która wnosiła o sześć miesięcy kary w zawieszeniu.

24-letni Martial nie był jedyną ofiarę skazanej. Podobnego czynu miała się dopuścić wobec koszykarza reprezentacji Francji. Jego nazwisko nie zostało ujawnione, ale wiadomo, że preferuje on zadośćuczynienie w postaci finansowej - dowiedziała się agencja AFP z nieoficjalnego źródła.

Martial złożył skargę na kobietę, przedstawiającą się na jednym z portali społecznościowych jako modelka podróżująca po świecie, w lipcu 2019 r. W rzeczywistości 30-latka nie była modelką, a bezrobotną pochodzącą z RPA, mieszkającą w pobliżu Nancy. Twierdziła, że pozostawała w kontakcie mailowo-smsowym z piłkarzem między 2018 i 2019 r.

Gdy piłkarz wysłał jej informację, która miała kończyć ich wirtualną znajomość, zaczęła go szantażować. "Mam dużo kompromitujących zdjęć, albo płacisz, albo wrzucam wszystko do prasy" - pisała.

Sąd nakazał też konfiskatę wszystkich dowodów w tych sprawach, tj. dużej liczby luksusowych przedmiotów zabranych z domu kobiety - markowych torebek, a także... samochodu. 

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 24.11.2020
  GBP 5.028 złEUR 4.471 złUSD 3.763 złCHF 4.130 zł

  Sport


  Sport

  Reklama