Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Spóźnione metro "ukradło" londyńczykom 21 milionów godzin

Spóźnione metro "ukradło" londyńczykom 21 milionów godzin
Kilka minut opóźnienia i peron wygląda tak... (Fot. Getty Images)
Pasażerowie metra spędzili w ciągi 12 miesięcy 21 milionów godzin 'ekstra' w londyńskim metrze. Wszystko przez opóźnienia podziemnej kolei - informuje Ealingtimes.co.uk.
Reklama

Według najnowszych danych Transport for London (TfL), od kwietnia 2018 r. go lutego br. pasażerowie metra zostali "okradzeni" dokładnie z 21 090 396 godzin. Należy zaznaczyć, że chodzi o pociągi, które spóźniały się więcej niż dwie minuty.

Najgorszy pod tym względem był październik ub. roku, kiedy podróżni The Tube stracili w sumie 2 929 829 godzin.

Richard Jones, szef działu sieci w TfL, twierdzi jednak, że metro działa coraz lepiej, a pociągi nie pojawiają się na platformie na czas dużo rzadziej. "W ostatnich latach opóźnienia zostały znacznie zredukowane i nadal je ograniczamy. Wszystko dzięki nowe taborom, nowocześniejszej sygnalizacji i zmodernizowanym stacjom" - zaznaczył Jones.

"Lost Customer Hours to jeden z wielu mierników wydajności, których używamy do identyfikowania obszarów, wymagających poprawy sieci metra w celu dostarczania lepszych usług naszym klientom" - dodał.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.05.2019
  GBP 4.877 złEUR 4.299 złUSD 3.844 złCHF 3.833 zł

  Sport


  Reklama