Puchar Francji: PSG w finale dopiero po karnych

Dwa gole w regulaminowym czasie gry strzelił dla PSG Kylian Mbappe. (Fot. Getty Images)
Piłkarze Paris Saint-Germain dopiero w rzutach karnych zdołali wczoraj wyeliminować Montpellier HSC i awansować do finłau Pucharu Francji. Po regulaminowym czasie gry był remis 2:2. W drugiej parze zmierzą się dzisiaj Rumilly Vallieres z AS Monaco.

Wczoraj w meczu PSG z Montpellier HSC w rzutach karnych był wynik 6:5. Decydującą bramkę dla paryżan zdobył Moise Kean, chwilę wcześniej do siatki nie trafił Junior Sambia.

Dwa gole w regulaminowym czasie gry strzelił dla PSG Kylian Mbappe - najpierw w 10., a potem w 50. minucie. Paryżanie po jego trafieniach dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale rywale potrafili wyrównywać. Najpierw dokonał tego w 45. minucie Gaetan Laborde, a następnie w 83. minucie Andy Delort.

Na ławce rezerwowych mecz rozpoczęli Neymar, Julian Draxler i Angel Di Maria. Cała trójka pojawiła się na boisku dopiero po przerwie.