Menu

Policja odkryła domówkę z 25 osobami. Internauci: To Polacy

Policja odkryła domówkę z 25 osobami. Internauci: To Polacy
"Pół jajka na chlebie z shotem z whisky" okazało się prawdziwym hitem wśród użytkowników Twittera. (Fot. Twitter/@DerWestResponse)
W czasie, gdy nikt z nas nie może odwiedzić członków swojej rodziny mieszkających w innych domach, nie wszyscy traktują zakazy związane z trwającą epidemią tak samo poważnie. Jak informują dziś brytyjskie media, ktoś na terenie hrabstwa Derbyshire urządził domówkę, w której udział wzięło 25 osób.
Reklama

Policja na łamach prasy przekazała, że była zszokowana, kiedy odkryła, że w domu urządzono przyjęcie, w którym uczestniczyło aż 25 osób. Imprezowicze mieli m.in. sprzęt do karaoke, stół z przekąskami oraz alkohol. 

"Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres i byli w szoku, kiedy zobaczyli 25 dorosłych i dzieci mających duże przyjęcie z głośnikami i zestawem do karaoke" - przekazano w oświadczeniu prasowym.

"To jasno pokazuje, że ludzie mają kompletny brak szacunku dla porad i nakazów rządowych" - dodano.

Uwagę internautów przykuło m.in. "kreatywne połączenie surowych pomarańczy i winogron jako dania bufetowego". (Fot. Twitter/@DerWestResponse)

Jak informują użytkownicy Twittera, organizatorami domówki byli prawdopodobnie Polacy. "Polskie papierosy na brudnym kaloryferze, polskie soki oraz ogólny stan jedzenia - wszystko wskazuje na to, że to na pewno Polacy" - informuje internautka o imieniu Kate.

Największą sensację wśród internautów wzbudziła jednak taca z pomarańczami jako danie bufetowe oraz połączenie "połowy jajka z kawałkiem chleba i shotem whisky".

Twitterowicze prześcigają się w pomysłach, co mieli na myśli gospodarze, przygotowując tego rodzaju bufet. Spora część internautów zwraca jednak uwagę, że przez tak nieodpowiedzialne zachowanie brytyjski rząd może zaostrzyć regulacje i uniemożliwić wielu ludziom choćby uczęszczanie do pracy. Inni wzywali policję do wprowadzenia surowszych kar, zwracając uwagę, że "to właśnie tacy ludzie są źródłem szerzenia się koronawirusa".

W Wielkiej Brytanii obowiązuje bezwzględny zakaz wychodzenia z domu, a także spotykania się w grupach większych niż 2-osobowe. Jedyną możliwością wyjścia z domu jest udanie się po żywność, leki, na krótkie ćwiczenie fizyczne w okolicy bądź do pracy, której pod żadnym pozorem nie da się wykonywać z domu.

Czytaj więcej:

Policja w UK stawia punkty kontrolne, aby sprawdzać, dokąd zmierzają kierowcy

Na lotnisku w Birmingham powstanie kostnica

Dyrektor NHS: Mniej niż 20 tys. zgonów z powodu epidemii będzie sukcesem

Boris Johnson wysłał list ostrzegawczy do każdego domu w UK

  Komentarze
  • Cyngiel
   29 marca, 19:16

   Teraz polskie picie jest dostępne w każdym sklepie.Polacy gustuja w polskim piwie i wódce A na stole tego brak.Nie pierdzielcie glupot i nie napedzajcie znowu rasistow i antypolakow co udaja anglikow bo to żałosne już.

  • Gosc
   29 marca, 19:22

   Nie tylko Polacy Anglicy robią non stop imprezy tak samo inne narodowości gromadzą się przed domami piją na ulicy wychodzą grupami bo 10 razy za nic mają zakazu o Polakach słyszę pierwszy raz obok mnie wczoraj anglik robił imprezę na 30 osób nikt nie zareagował

  • MR PATOL
   29 marca, 19:36

   Wcale sie nie zdziwie jak zaraz na wszystkich Polakow zrzucom wine ze to my rozprzestrzenilismy tego virusa
   Pozdrawiam Normalnych Polakow

  • Debilizm
   29 marca, 19:36

   Po 5 tysięcy Funtów i do PRL-u , wstyd i polski debilizm nie zna granic

  • Patole
   29 marca, 19:41

   patrzac na ten stoł az na wymioty bierze ochyda bleeeee

  • Robert went
   29 marca, 19:48

   Nie oceniaj ksiazki po okladce....Na stole jest Polskie piwo i wodka?

  • GitGandiUK
   29 marca, 20:15

   Wg mnie to nie byla polska impreza bo:
   -za duzo owoców i słodkości
   -w naszej kuchni rzadko sie spotyka polaczenie owocow i miesa
   -karaoke nie jest u nas popularne (jak juz to pijackie przyspiewki typu "hej sokoly")
   -menelska wodka, takiej gorzaly na stole z jedzeniem nie widzialem
   Ale jest to napewno impreza wschodnioeuropejska, podejrzewałbym Rumunów ze wzgledu na mieso i slodkosci.
   W dzisiejszych czasach 100% wschodnioeuropejczyków to Polacy, nie raz slyszalem opowiesci o Polakach na duzych budowach a jak pytalem sie który wg ciebie to Polak to juz nie byli tacy pewni

  • Czytelnik
   29 marca, 20:55

   Czemu mnie to nie dziwi, co za bydło zawsze muszą pokazać prostactwo. I się dziwić że mają nas dość już wszędzie, naród alkoholików i prostaków nigdzie się zachować nie potrafią.

  • OMD
   30 marca, 05:51

   To była impreza Litwinów, a że mówią podobnie jak Polacy to sąsiadka złożyła donos że to Polacy. Pozatym jest ustawa o danych osobowych, więc dlaczego policjantka zamieściła zdjęcie w internecie. Sama złamała prawo.

  • Kc
   30 marca, 07:53

   Bylem na Ukrainiskim party I wygladalo podobnie. Polacy raczej nie pija z plastikowych kubkow w domu.

  • Chory świat
   30 marca, 07:58

   Często żałuje , a zwłaszcza przy takich artykułach , że nie stosuje sie metod ze średniowiecza - kilka batów na upe i kwarantanna o wodzie i chlebie w lochach . Od razu innym odechciało by sie nawet myśleć o organizowaniu podobnych imprez .

  • Tolo
   30 marca, 08:36

   Pewnie zjedli wszystkie zapasy ...

  • Pełzająca cywilizacja
   30 marca, 13:51

   ( Anglik Polaka chyba nigdy nie zrozumie ) - "Ależszsz pannie władzoo , o so choszii? My tyko chcieli zjeśś zapasy bo by sie popsulli , A żeby było szybsiej i weselej to Maryjan odpalił sprzent - i o tam , wielkie mi halo ... "

  • Akko
   30 marca, 20:29

   Rasistowski atak policji angielskiej na mieszkanie w Bolton UK odbył się 30 .03 .20 . Dzisiaj dwie policjantki pojawiły się w moim mieszkaniu przeszukując je w poszukiwaniu niby innych ludzi o godzinie 12 : 15 w południe . Twierdziły że z mojego mieszkania miały donos na to że odbywa się impreza . Dziwnym jest że mieszkam samotnie i sam na siebie zadzwoniłem z donosem o którym ja nic nie wiem . Wynika z tego że rasiści angielscy zaczynają przeszukiwać domy pod kątem polskich nazwisk

  • Prawda szechtera
   1 kwietnia, 17:15

   Ustawienie na stole jest nie Polskie a Ukrainskie

  • Marek
   8 kwietnia, 15:52

   Popatrzcie na chleb I kanapki...na bank nie polski chleb tylko ukrainski

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 26.05.2020
  GBP 5.030 złEUR 4.480 złUSD 4.088 złCHF 4.223 zł

  Sport


  Sport

  Reklama