Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Osiem miesięcy więzienia dla Polaka za ugodzenie nożem żony

Osiem miesięcy więzienia dla Polaka za ugodzenie nożem żony
Mężczyzna korzystał ze stron randkowych, czym zdenerwował żonę... (Fot. Getty Images)
Tragicznie zakończyła się małżeńska kłótnia Polaków z Bristolu. Piotr N. ugodził żonę Annę nożem po awanturze, której powodem była niewierność polskiego imigranta i korzystanie przez niego z portalu randkowego.
Reklama

Kobieta oskarżyła męża, że flirtuje z innymi kobietami na portalu randkowym. W furii Polka chwyciła za nóż i zaczęła wymachiwać nim przed Piotrem N. Mężczyzna chwycił żonę za gardło, ścisnął jej szyję, a potem ugodził ją nożem w okolicy prawego ramienia. Polak w szale wielokrotnie wbijał też nóż w jej telefon komórkowy.

Piotr N. stanął przed sądem Bristol Crown Court. Sędzia Paul Cook skazał 36-letniego Polaka na osiem miesięcy więzienia.

Sędzia wydając wyrok przypomniał, że Polka myślała, iż umrze, a Piotr N. nie pozwolił jej na wezwanie pomocy, bo zniszczył telefon, z którego chciała zatelefonować na numer alarmowy.

"W sądzie wyjaśniono również, że kobiecie udało się poprosić o ratunek dzwoniąc z innego aparatu z polską kartą SIM, która działała na terenie UK” – przekazuje serwis www.bristolpost.co.uk.

Polskie małżeństwo jest w trakcie rozwodu. Piotr N. ma także zakaz zbliżania się do żony na czas nieokreślony.

 

  Komentarze


  • Ash
   22 marca, 21:23

   Dzgal nozem w jej telefon,czyli ona tez cos mogla miec na sumieniu.Nawiasem mowiac zazdrosc to glupota i glupio sie konczy jak widac.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 26.06.2019
  GBP 4.757 złEUR 4.264 złUSD 3.754 złCHF 3.848 zł

  Sport


  Reklama