Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Meghan i Harry już w konflikcie z pracownikami nowego domu i zamku w Windsorze

Meghan i Harry już w konflikcie z pracownikami nowego domu i zamku w Windsorze
Meghan i Harry już mają zatarg z pracownikami Frogmore Cottage? (Fot. Getty Images)
Meghan i Harry zaledwie od kilku dni mieszkają w swoim nowym domu w Windsorze, a już są skłóceni ze swoimi pracownikami. Personel Frogmore Cottage jest niezadowolony z wprowadzonych nowych reguł, zgodnie z którymi nie może na przykład korzystać z bezpłatnego parkingu wokół domu.
Reklama

Parkowanie przy nowym domu Harry’ego i Meghan stało się tematem numer jeden brytyjskich mediów. Chodzi o to, że pracownicy pary książęcej i personel zamku w Windsorze otrzymali zakaz parkowania swoich aut na parkingu w pobliżu Frogmore Cottage.

Ludzie muszą teraz zostawiać pojazdy na płatnym parkingu, który nazywa się King Edward VII i który kosztuje dziesięć funtów za dzień. Jak zauważa prasa, taki koszt dla osób, które na przykład za sprzątanie posesji otrzymują minimalną stawkę w kraju – może być finansowym wyzwaniem.

Zdjęcie z oddali domu Frogmore Cottage w Windsorze, gdzie Meghan i Harry mają swój nowe rodzinne gniazdo. (Fot. Getty Images)

Z parkingu przylegającego do nowego domu Sussexów od wielu lat korzystają pracownicy zamku królewskiego w Windsorze. Ludzie zostawiają tam samochody nie tylko w drodze do i z pracy, ale również, kiedy jadą na golfa i krykieta.

Pracownicy obawiają się, że wkrótce zostaną wprowadzone kolejne zakazy i że nie będą mogli już oddawać się swojej ulubionej rozrywce na świeżym powietrzu.

Brytyjska prasa informuje, że owe reguły dotyczące parkowania i wchodzenia bocznym wejściem do Frogmore Cottage nie były pomysłem Harry’ego i Meghan, a zarządców posiadłości, którzy między innymi kierowali się uszanowaniem prywatności pary książęcej oraz względami bezpieczeństwa.

Są wśród pracowników zamku tacy, którzy rozumieją tę decyzję. Ich zdaniem trudno się dziwić, że Harry i Meghan nie chcą, aby ktoś wciąż chodził po ich podwórku albo parkował pod oknami ich salonu.

W nowym domu pary książęcej Sussex jest dziesięć pokoi, spa, sala do jogi i siłownia. Na potrzeby przyszłych rodziców, Frogmore Cottage musi został odremontowany i przygotowany na przyjście na świat pierwszego potomka pary. Brytyjskie media nieoficjalnie podają, że jedno ze skrzydeł zostało przygotowane dla matki Meghan - Dorii Ragland. 

 

  Komentarze


  • Iwona Siwiec
   13 kwietnia, 15:42

   Murzyna i rudzielec mówi za siebie .

  • Lola
   13 kwietnia, 16:13

   Co mnie to obchodzi,nudne, ciągle piszecie to samo, ble,ble,ble

  • Czytelnik anonimowy
   13 kwietnia, 17:25

   To ksiezniczka niech sama sobie sprząta !!!

  • Kawa
   13 kwietnia, 19:24

   Dziwie sie tym pracownikom ze jeszcze sie nie zwolnili. Niech sobie sami radza wielkie panstwo Harry i Megan co za minimalna stawka wykorzystuja innych. Zachcialo sie im palacu z 10 pokojami to powinni sobie sami sprzatac. Ludzie powinni sie zwolnic to by wtedy docenili pracownikow.

  • Marek Polskie
   13 kwietnia, 21:32

   A kogo te sztuczne kukiełki interesują!!!!!!!!!!!!!! To sa NIEROBY - PRAWDZIWE !!!!!!!!!!!!!!!! NIC KONKRETNEGO NIE ROBIAA!!!!!!!!!!!!!!! ZADNEGO POLAKA NIE INTERESUJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Anka
   13 kwietnia, 23:50

   Jutro znowu będzie pomidorowa ......

  • Emi
   14 kwietnia, 06:05

   No to niedługo będa sobie sami sprzatac, bo nikt za minimalna z platnym parkingiem nie przyjedzie im na to za...ie

  • Robol do Anki
   14 kwietnia, 07:02

   ja mam krupnik na indyku-mniam....

  • Itsme
   14 kwietnia, 08:19

   Lola nie zapominaj ze jestes w UK,niemusisz tego czytac

  • To ja
   14 kwietnia, 20:51

   Też bym nie chciała by mi ciągle ktoś łaził pod oknami i parkował wszędzie, wcale się nie dziwię że i oni nie chcą, poza tym czytajcie, pisze przecież że to byla decyzja zarządców posiadłości a nie Meghan i Harry'ego , nie umiecie czytać? Tylko hejtowac umiecie

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.07.2019
  GBP 4.737 złEUR 4.259 złUSD 3.785 złCHF 3.848 zł

  Sport


  Reklama