Menu

Meghan i Harry zmieniają dom. Będą mieszkać z dala od Londynu

Meghan i Harry zmieniają dom. Będą mieszkać z dala od Londynu
Harry i Meghan zamieszkają w Windsorze. (Fot. Getty Images)
Para książęca Sussex opuszcza Kensington Palace oraz Londyn i przeprowadza się do Windsoru. Meghan i Harry zamieszkają w Frogmore Cottage na początku przyszłego roku, gdzie będą oczekiwać na przyjście na świat ich pierwszego potomka.
Reklama

Książę Harry i jego małżonka Meghan od czasu ich zaręczyn aż do teraz mieszkali w Nottingham Cottage na terenie pałacu Kensington. Byli bliskimi sąsiadami księcia Williama, Kate i ich trojga dzieci.

Para książęca Sussex marzy jednak o własnym gnieździe, a ich wybór padł na hrabstwo Berkshire.

"Windsor jest dla nich szczególnym miejscem, dlatego niezmiernie się cieszą, że tam właśnie będzie ich dom. Biura księcia i księżnej nadal będą znajdować się w Kensington Palace” – oświadczył rzecznik pary.

Nieoficjalnie przeprowadzka podyktowana jest niezbyt dobrymi relacjami Harry’ego i Meghan z parą książęcą Cambridge. Brytyjskie media spekulują, że Harry ucieka z żoną z Londynu także po doniesieniach prasy o sporze z królową dotyczącym ślubnej tiary, jaką Meghan Markle chciała założyć na swój ślub z wnukiem Elżbiety II.

W nowym 10-pokojowym domu pary książęcej Frogmore Cottage, znajduje się pokój dziecięcy, prywatna siłownia i studio do ćwiczenia jogi.

Frogmore Cottage jest prezentem od królowej Elżbiety II dla Harry'ego i Meghan. Dla młodego małżeństwa ma również wartość sentymentalną.To tutaj obyło się ich przyjęcie weselne, a także sesja fotograficzna z okazji zaręczyn.

Harry i Meghan będą teraz mieszkać dalej od Williama i Kate. (Fot. Getty Images)

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 27.05.2020
  GBP 4.983 złEUR 4.438 złUSD 4.050 złCHF 4.171 zł

  Sport


  Sport

  Reklama