Menu

Meghan Markle i książę Harry wystąpią we własnym reality show?

Meghan Markle i książę Harry wystąpią we własnym reality show?
Chcieli "prywatności", a wpuszczą do domu kamery - komentują z dezaprobatą najnowsze doniesienia królewscy korespondenci... (Fot. Getty Images)
Jak wynika z najświeższych doniesień, książęca para wkrótce rozpocznie pracę nad pierwszym projektem w ramach nawiązanej niedawno współpracy z Netflixem. Ma nim być program ukazujący ich codzienne życie i działalność charytatywną.
Reklama

Na początku września książę Harry i Meghan Markle podpisali umowę z Netflixem, na mocy której będą produkować filmy i programy dokumentalne, fabularne oraz produkcje dla dzieci. Jak donosił wówczas "The New York Times", wcześniej prowadzili oni rozmowy m.in. z Disneyem i Apple. Według najnowszych doniesień, na horyzoncie pojawiła się już pierwsza odsłona współpracy książęcej pary z serwisem streamingowym. Ich program ma być połączeniem serialu dokumentalnego i reality show. Meghan i Harry mają w nim pokazywać swoje codzienne życie i działalność charytatywną. W tym celu zaproszą oni do swojego domu kamery, które będą im towarzyszyć przez trzy miesiące.

"W centrum opowieści znajdzie się ich filantropia, a nie to, co robią za zamkniętymi drzwiami. To będzie gustowny materiał, nie tradycyjne reality show w stylu programu Katie Price i Petera Andre. Książę Harry i Meghan chcą dać widzom wgląd w ich życie i całą pracę charytatywną, którą wykonują. Choć mieli z pewnością mnóstwo wzniosłych pomysłów na pokazanie współczesnych problemów świata, takich jak ubóstwo czy kryzys klimatyczny, Netflix najwyraźniej chce czegoś bardziej mięsistego" – wyjaśnia osoba z bliskiego otoczenia pary w rozmowie z "The Sun".

Do opublikowanych właśnie rewelacji odniosła się słynna pisarka i redaktorka "Majesty Magazine", miesięcznika poświęconego brytyjskiej rodzinie królewskiej i jej historii. "To zdumiewające i obłudne. Opuszczając dwór chcieli mieć więcej prywatności. To jest dokładnie to, czego obiecali nie robić" – skomentowała Ingrid Seward.

Rzecznik Netfliksa, zapytany o komentarz w tej sprawie, nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi, ale nie zdementował krążących na ten temat plotek. "Para ma już kilka projektów w fazie rozwoju, m.in. innowacyjny program dokumentalny i serial animowany o inspirujących kobietach. Na ten moment nie ujawniamy szczegółów tych projektów" – skwitował.

Czytaj więcej:

Książę Harry i księżna Meghan będą produkować filmy dla Netflixa

Szef Netfliksa: Meghan i Harry zajmą się produkcją "ekskluzywnych programów"

Nowe fakty ws. konfliktu Meghan z ojcem. "Wiedziała, że jej list wycieknie do mediów"

Meghan Markle będzie wydzwaniać do Amerykanów i zachęcać do głosowania

Media w UK: Harry i Meghan złamali zasadę politycznej neutralności monarchii

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 28.10.2020
  GBP 5.100 złEUR 4.619 złUSD 3.931 złCHF 4.311 zł

  Sport


  Sport

  Reklama