Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Media: Niemal milion Belgów posiada po kilka nieruchomości

Media: Niemal milion Belgów posiada po kilka nieruchomości
Spośród 4,9 mln Belgów posiadających nieruchomości, prawie milion ma więcej niż jeden dom lub mieszkanie. (Fot. Getty Images)
Prawie milion mieszkańców Belgii ma kilka domów lub apartamentów, podczas gdy połowa populacji tego kraju nie posiada żadnej nieruchomości - poinformował wczoraj dziennik 'De Tijd'.
Reklama
Reklama

Gazeta, powołując się na federalną służbę ds. finansów, podaje, iż spośród 4,9 miliona Belgów, którzy posiadają nieruchomość, 855 tys. posiada ich kilka. Są to m.in. domy wakacyjne, apartamenty na wynajem lub mniejsze kawalerki.

Z udostępnionych przez "De Tijd" danych wynika, że połowa z 11,5 mln mieszkańców Belgii nie posiada żadnej nieruchomości, natomiast 43 Belgów jest właścicielami ponad 50.

Informacje przekazane gazecie przez federalną służbę ds. finansów nie uwzględniają lokali użytkowych oraz działek budowalnych.

Czytaj więcej:

Belgia: Kamery będą identyfikowały kierowców korzystających z telefonów komórkowych

Media: Belgia sprowadza z Rosji więcej produktów niż przed inwazją na Ukrainę

Belgia: 80 proc. firm jest gotowych płacić więcej nowym pracownikom niż dotychczasowym

Sondaż: Jedna piąta Belgów marzy o dyktaturze

Belgia: Około milion pracowników otrzyma w 2023 r. obligatoryjnie prawie 12 proc. podwyżkę pensji

  Komentarze
  • Lord K
   28 listopada 2022, 07:43

   No i ?? Zarobili to mają. Dlaczego zaczyna się nastawienie jednych na drugich? Próba przejęcia? Ten co ma to zły? A może to kwestia IQ?

  • Dru
   28 listopada 2022, 12:33

   Co to jest, ze jeden ma za duzo a drugi nie ma nic ? Odebrac i rozdac po równo kazdemu, koniec z nierównošciami i zlodziejstwem i wykorzystywaniem biednych przez posiadaczy i bogaczy ! Rewolucja ! Sprawiedliwošĉ ! Albo kazdy bédzie mial tyle samo albo nikt nie bédzie mial nic. Koniec z biedá jednych a z méczarniá drugich ! Moze wtedy zrozumiejá, ze kazdy jest równy.

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 03.02.2023
  GBP 5.2571 złEUR 4.6920 złUSD 4.2928 złCHF 4.7023 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama