Lewandowski strzelił hat-tricka

Lewandowski strzela kolejne gole (Fot. Getty Images)
Wciąż w świetnej formie jest Robert Lewandowski. We wczorajszym meczu piłkarskiej Ligi Mistrzów z Dinamem Zagrzeb zdobył dla Bayernu Monachium trzy gole. Jego drużyna wygrała 5:0.

Lewandowski w osiem dni zdobył 10 goli. Po słynnych pięciu bramkach w meczu ligi niemieckiej z VfL Wolfsburg w sobotę dołożył kolejne dwa trafienia w Bundeslidze w starciu z Mainz, a tym razem nie miał litości dla przyjezdnych z Chorwacji.

Hat-tricka skompletował w 55. minucie. Wcześniej na listę strzelców wpisywał się w 21. i 28. min. Pierwszą bramkę dla Bawarczyków w 13. min. zdobył Douglas Costa, a przed przerwą trafił jeszcze Mario Goetze.

Bayern z kompletem punktów prowadzi w grupie F. Żadnego na koncie nie ma natomiast Arsenal. Przed dwoma tygodniami "Kanonierzy" sensacyjnie przegrali w Zagrzebiu 1:2, a tym razem niespodziewanie ulegli u siebie Olympiakosowi Pireus 2:3.