LM: Anderlecht postawił się PSG

Paris Saint Germain tylko zremisowało u siebie z Anderlechtem Bruksela 1:1 (0:0) w meczu 4. kolejki grupy C piłkarskiej Ligi Mistrzów.
Fiołki, które w pierwszym spotkaniu z mistrzami Francji uległy aż 0:5, nad Sekwaną spisywały się znacznie lepiej i nawet objęły prowadzenie w drugiej połowie po celnym strzale De Zeeuwa.

Niespełna dwie minuty później wyrównał jednak Zlatan Ibrahimović. Mimo, że goście w samej końcówce grali w osłabieniu, to jednak podopiecznym Laurenta Blanca nie udało się strzelić zwycięskiej bramki.

Wpadkę PSG wykorzystał Olympiakos. Mistrzowie Grecji po golu Manolasa zwyciężyli u siebie z Benfiką Lizbona 1:0 i z siedmioma punktami umocnili się na drugim miejscu w tej grupie. Do prowadzącego PSG tracą jednak wciąż trzy oczka.

Paris Saint Germain - Anderlecht Bruksela 1:1 (0:0)

Bramki: Ibrahimović 70 - De Zeeuw 68

PSG: Sirigu - Van der Wiel, Alex, Marquinhos (62 Thiago Silva), Maxwell - Verratti (76 Menez), Thiago Motta, Matuidi - Lucas, Ibrahimović, Lavezzi (75 Pastore)
Anderlecht: Kaminski - Vanden Borre, Mbemba, Kouyaté, Deschacht - Kljestan, Milivojević- Praet (79 Acheampong), De Zeeuw (90 Nuytinck), N'Sakala - Mitrović (87 Tielemans)

Czerwona kartka: Kjeastan (82 za drugą żółtą, Anderlecht)

Olympiakos Pireus - Benfica Lizbona 1:0 (1:0)

Bramki: Manolas 13

Olympiakos: Jimenez - Holebas, Siovas, Manolas, Salino - Samaris, Maniatis, Fuster (74 Bong), Saviola (46 Dominguez), Yatabare (56 Ndinga) - Mitroglou
Benfica: Moraes - Pereira, Luisao, Garay, Silvio - Perez, Matić, Amorim (79 Cavaleiro), Gaitan, Markovic (74 Duricić) - Cardozo (71 Lima)