Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Ktoś w UK wygrał £38 mln. Trwają poszukiwania milionera

Ktoś w UK wygrał £38 mln. Trwają poszukiwania milionera
Frances i Patrick Connolly z Irlandii Północnej wygrali w Nowy Rok aż 114,9 miliona funtów. (Fot. Getty Images)
Fortuna w loterii EuroMillions po raz kolejny uśmiechnęła się w tym roku do mieszkańca Wielkiej Brytanii. Tym razem nieznany jak na razie szczęściarz wzbogacił się o £38 milionów - informuje 'Metro'.
Reklama

Liczby, które przyniosły graczowi loterii EuroMillions dokładnie 38 254 545,20 funtów, to: 18, 23, 27,42 i 44 oraz Lucky Stars - 2 i 7. Losowanie odbyło się wczoraj.

"Pewien bardzo szczęśliwy właściciel kuponu zgarnął dziś 38 milionów funtów. Czy to ty jesteś tym szczęściarzem?Jeśli chcecie mieć szansę na zdobycie tej niesamowitej nagrody, jak najszybciej sprawdźcie swoje losy!" - zaapelował Andy Carter z National Lottery, cytowany przez "Metro". 

Carter zaznaczył, że "to z pewnością udany rok dla brytyjskich graczy EuroMillions". "Najpierw Frances i Patrick Connolly z Irlandii Północnej cieszyli się z noworocznej wygranej w wysokości 114,9 miliona funtów. Później, 15 marca, Ade Goodchild z Hereford zgarnął 71 milionów funtów, a teraz mamy kolejnego wielomilionowego zwycięzcę z UK" - dodał. 

Jeśli przez najbliższy tydzień nikt nie zgłosi się po wygraną, National Lottery poda do publicznej wiadomości kolekturę, w której został zakupiony szczęśliwy los. Ma to zachęcić ludzi do sprawdzenia swoich kuponów.

Gracze loterii mają 180 dni na odbiór nagrody. Jeżeli tego nie zrobią, pieniądze zostają przekazane na cele charytatywne.

Największą nagrodą loterii w historii Wielkiej Brytanii jest wygrana w EuroMillions o wartości 161 milionów funtów, którą w lipcu 2011 r. zgarnęło szkockie małżeństwo - Chris i Colin Weir. Niestety, para potwierdziła niedawno, że bierze rozwód.

 

  Komentarze


  • Fan czytelnika
   24 kwietnia, 13:55

   To ja ,jeszcze tylko zakupie torbę w kratę,biorę 38 baniek i nara.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 22.07.2019
  GBP 4.721 złEUR 4.248 złUSD 3.787 złCHF 3.857 zł

  Sport


  Reklama