Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

KFC otworzył pierwszy pub w Londynie

KFC otworzył pierwszy pub w Londynie
KFC otworzył bardzo nietypowy lokal w Londynie. (Fot. Jeff Spicer/Getty Images for KFC)
The Colonel's Arms to tradycyjny brytyjski pub przeprojektowany na nowo przez KFC, w którym można zamówić kultowego kurczaka prosto do stolika i przy okazji napić się piwa - donoszą media.
Reklama
Reklama

Zainteresowani wizytą w tym miejscu przy Fulham Palace Road muszą się spieszyć. Lokal będzie czynny tylko przez jeden tydzień, pomiędzy 25 listopada a 1 grudnia.

Wejściówki do pubu można kupić na stronie Eventbrite, ale przewidziano również miejsca dla osób, które zechcą przyjść bezpośrednio z ulicy.

Otwarcie lokalu zbiega się z harmonogramem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze, co oznacza, że kibice mogą oglądać mecze, jedząc ulubione kurczaki KFC.

Wnętrze odzwierciedla wystrój tradycyjnego brytyjskiego pubu. Znajduje się tam stół do gry w piłkarzyki i mnóstwo telewizorów.

Ostatnie badania potwierdziły, że mundial może zwiększyć sprzedaż w pubach w okresie świątecznym. 48% ankietowanych przez CGA Brandtrack stwierdziło, że w tym roku chętniej obejrzy mecz w pubie, ponieważ rozgrywki będą transmitowane w okresie świątecznym.

Co więcej, 38% badanych przyznało, że wyda więcej pieniędzy na alkohol w pubie podczas meczów mistrzostw świata, w odróżnieniu od osób, które zadeklarowały, że przeznaczą większe kwoty na organizację świątecznych przyjęć (27%).

Czytaj więcej:

Czy londyńscy kibice obejrzą na żywo finał mundialu w trakcie podróży metrem?

"Rzeczpospolita": Krach w gastronomii, spadki ruchu nawet w fast foodach

  Komentarze
  • Aron
   26 listopada 2022, 18:33

   Wow, będą darmowe dolewki piwa???

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 07.02.2023
  GBP 5.3212 złEUR 4.7476 złUSD 4.4325 złCHF 4.7856 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama