Menu

Hiszpania: Polka biła męża na wakacjach. Usłyszała wyrok

Hiszpania: Polka biła męża na wakacjach. Usłyszała wyrok
Do aktów agresji ze strony polskiej turystki dochodziło w jednym z hoteli w kurorcie Playa del Ingles. (Fot. Getty Images)
Polska turystka została skazana przez hiszpański sąd na dwa miesiące więzienia za notoryczne bicie pochodzącego z Niemiec męża. Do aktów agresji dochodziło w kurorcie Playa del Ingles na południu Gran Canarii, w archipelagu Wysp Kanaryjskich.
Reklama
Reklama

Jak dowiedział się dziennik "Canarias7", 34-letnia obywatelka Polski biła swojego 56-letniego małżonka po twarzy w różnych miejscach hotelu przez kilka dni.

Sąd powołując się na świadków i zebrany materiał dowodowy zasądził Annie M. dwumiesięczny areszt oraz zabronił zbliżać się do męża i kontaktować z nim przez okres 1 roku.

Z relacji pracowników hotelu wynika, że policja została wezwana do obiektu 1 września br. przez jednego z recepcjonistów po tym, jak rozgniewana kobieta kilkakrotnie uderzyła w twarz swego męża. Przybyła na miejsce policja potwierdziła agresywne zachowanie Polki i zabrała ją do tymczasowego aresztu.

"Canarias7" ustalił, że kluczowa dla zatrzymania Polki była rozmowa policjantów z jej mężem. W trakcie spotkania z ofiarą funkcjonariusze potwierdzili na jego ciele liczne siniaki, a także rany na twarzy.

"Mężczyzna zeznał, że od kilku dni otrzymuje ciosy od swojej żony bez żadnego powodu, a sam nie stawia jej oporu. Świadectwo to zostało potwierdzone przez różnych klientów hotelu" - napisała kanaryjska gazeta.

Czytaj więcej:

Charlize Theron: Przemoc domowa to doświadczenie wielu ludzi

Hiszpania: Kontrowersyjna kampania przeciwko przemocy domowej wycofana

Szantażystka piłkarza Manchesteru United skazana na 8 miesięcy

Polka rzuciła się na policjantów. Musi zapłacić £350 grzywny

Polska chce rozszerzyć zakaz zbliżania się do ofiar przemocy domowej

  Komentarze
  • I wszystko jasne
   16 września, 10:32

   Bo to ta Anna, co nie chciała Niemca.

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.10.2021
  GBP 5.4084 złEUR 4.5717 złUSD 3.9212 złCHF 4.2644 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama