Menu

Elżbieta II zamienia swój wiejski dom w kino samochodowe

Elżbieta II zamienia swój wiejski dom w kino samochodowe
Sandringham w Norfolk, około 161 km na północ od Londynu, gdzie 94-letnia monarchini i jej rodzina tradycyjnie spędza święta Bożego Narodzenia, gości w tym miesiącu kino samochodowe. (Fot. Getty Images)
Obywatele Wielkiej Brytanii będą teraz mogli poczuć się jak członkowie rodziny królewskiej - Elżbieta II w swojej prywatnej rezydencji Sandringham Estate zamierza gościć kinomaniaków. Pierwszy seans ma się odbyć 25 września.
Reklama

Lista filmów, które zostaną wyświetlone w Sandringham Country Park, nie jest długa, ale znacząca. Znajdują się na niej takie pozycje, jak film wojenny "1917", ale i "Król rozrywki" oraz "Narodziny gwiazdy" z Bradleyem Cooperem i Lady Gagą.

Królowa nie zapomniała również o młodszych gościach i dla nich zaplanowane są emisje takich produkcji jak "Moana" i "Toy Story".

Można też pokusić się o pewną spekulację w kwestii gustu muzycznego królowej angielskiej, bo spośród tylu tytułów poświęconych muzykom, wybrane zostały filmy "Bohemian Rhapsody" i "Rocketman".

Jak podaje serwis "Deadline", kino samochodowe u królowej będzie funkcjonowało tak jak każde inne. Zwiedzający królewską posiadłość goście otrzymają zestawy do odtwarzania dźwięku z filmu w ich samochodzie. Za dodatkowe ok. 8 funtów mogą liczyć na leżaki i popcorn.

Bilety wstępu kosztują około 40 funtów i można je kupić za pośrednictwem strony sandringhamestate.co.uk 

Czytaj więcej:

Listy Elżbiety II ujrzą światło dzienne? Jest decyzja sądu

Mąż królowej Elżbiety II, książę Filip skończył 99 lat

Elżbieta II podziękowała przedsiębiorcom za reakcję na pandemię

Dzisiaj Elżbieta II pobije rekord. Będzie na tronie już 25 tys. dni

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 23.10.2020
  GBP 5.061 złEUR 4.577 złUSD 3.866 złCHF 4.273 zł

  Sport


  Sport

  Reklama