Menu

Dzisiaj siedem "LOT-ów do Domu", w tym z Londynu

Dzisiaj siedem "LOT-ów do Domu", w tym z Londynu
Za powrót do Polski podróżujący płacą zryczałtowaną stawkę. (Fot. Facebook/LOT Polish Airlines)
Dzisiaj odbędzie się 7 lotów czarterowych do Warszawy z Polakami, którzy z całego świata chcą wrócić do kraju; loty odbędą się m.in. z Bali, Kolombo, Londynu, Madrytu czy Malediwów - poinformowało na Twitterze Ministerstwo Spraw Zagranicznych.
Reklama

Dziś w ramach akcji "LOT do domu" planowane są loty czarterowe do Warszawy z: Denpasar (Bali - Indonezja), Male (Malediwy), Kolombo (Sri Lanka), Brukseli (Belgia), Londynu (Wielka Brytania), Genewy (Szwajcaria), Madrytu (Hiszpania).

Operacja "LOT do Domu" rozpoczęła się 15 marca br. W jej ramach organizowane są specjalne rejsy czarterowe w różne regiony świata, aby umożliwić powrót do domu polskim obywatelom i uprawnionym do tego cudzoziemcom.

Daty i miejsca lotu można sprawdzić na stronie internetowej LOTdoDomu.com. Na stronie internetowej można też dokonać rezerwacji biletu. Czartery odbierają podróżnych z terenu Europy, a także Azji czy Ameryki. Obejmują miejsca dotychczas nieobecne w LOT-owskiej siatce połączeń, np. Maltę czy Reykjavik.

Za powrót do Polski organizowanym przez LOT specjalnymi lotami podróżujący płacą zryczałtowaną stawkę: od 400 do 800 zł w granicach Europy i 1 600-2 400 zł za przelot dalekiego zasięgu. Pozostałą kwotę dopłaca polski rząd.

Czytaj więcej:

USA: Departament Stanu zawiesza wydawanie wiz

Szefowa KE: Ponad 100 tys. Europejczyków utknęło za granicą

Już ponad 25 tys. pasażerów wróciło "LOT-em do domu"

LOT przedłuża zawieszenie rejsów do 11 kwietnia

  Komentarze
  • Jezus
   26 marca, 11:23

   Tak wracajcie i zrażajcie bliskich!
   Oto słowo Boże

  • Przemek
   26 marca, 11:36

   Takie lotnisko to wspaniale miejsce, szczegolnie angielskie gdzie syf kila i mogila.

  • Anna
   26 marca, 11:59

   Jak możecie pisać takie głupoty w komentarzach... To jest epidemia, szanujcie się wzajemnie, bo może już nigdy więcej nie zobaczycie się z bliskimi... Trochę więcej pokory.. W tak ciężkim czasie dla nas wszystkich.
   .

  • Londyn andrzej
   26 marca, 12:42

   Dzisiaj euro jest po 4.55 funt po 5.00 zlotego ktos ma jakies pytania ???Mieszkam w UK uwazam ze gospodarka UK to przeszlosc bieda jakiej nie widzialem jeszcze nigdy na kazdym kroku trzeba uwazac aby nie zostac napadnietym i okadzionym.Ni e oplaca sie juz pracowac w UK no chyba ze po to aby zyc z dnia na dzien

  • Ja
   26 marca, 13:51

   Kaczyński zaciera ręce

  • Frustrat
   26 marca, 21:03

   miało być za darmo opłacone przez EU.Tak jak to robia, inne kraje.

  • Leon
   27 marca, 21:21

   Każdy chce wrócić do domu na Święta tylko dobrze by było zrobić testy na granicy czy muszę się izolować czy leczyć bo tak naprawdę nie wiadomo co komu grozi jeden przechodzi to jak przeziębienie drugi może umrzeć testy są najważniejsze żeby to zakwalifikować i podjąć właściwe leczenie bo nie wszyscy wrócą chorzy ja jestem w kraju bardzo zagrożonym i nie wiem czy mam katar czy wirusa dlatego mam problem

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 28.09.2020
  GBP 5.012 złEUR 4.550 złUSD 3.908 złCHF 4.216 zł

  Sport


  Sport

  Reklama