Dwie bramki Kamila Grosickiego dla Hull City

Kamil Grosicki zdobył dwa gole dla Hull City. (Fot. Getty Images)
Kamil Grosicki zdobył dwie bramki dla Hull City w wygranym u siebie 6:0 meczu z Boltonem Wanderers w 26. kolejce Championship - zapleczu angielskiej ekstraklasy piłkarskiej. Skrzydłowy reprezentacji Polski ma w tym sezonie na koncie cztery trafienia.

Grosicki wczoraj otworzył wynik spotkania w 29. minucie, a po raz drugi wpisał się na listę strzelców w 63. minucie. Minutę wcześniej zaś zaliczył asystę przy trafieniu Brazylijczyka Evandro Goebela, po którym jego zespół prowadził 2:0.

Grosicki rozegrał całe spotkanie, a w 81. minucie w drużynie gości na boisku pojawił się Paweł Olkowski.

Hull City z dorobkiem 36 punktów zajmuje 13. miejsce w tabeli. Bolton ma 22 pkt i jest sklasyfikowany na 22. pozycji w lidze.