Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Anglia: Dwaj Polacy oskarżeni o morderstwo i poćwiartowanie ciała mężczyzny

Anglia: Dwaj Polacy oskarżeni o morderstwo i poćwiartowanie ciała mężczyzny
W poniedziałek zarzut zabójstwa postawiono dwóm Polakom, mieszkającym w Eccles koło Manchesteru. Wczoraj stanęli przed sądem koronnym. (Fot. Getty Images)
Dwaj Polacy - 68-letni Michał Jarosław P. i 42-letni Marcin M. - stanęli wczoraj przed sądem koronnym w Manchesterze w związku z zarzutem zamordowania 67-letniego mężczyzny i poćwiartowanie jego ciała.
Reklama
Reklama

4 kwietnia na mokradłach w pobliżu miasta Salford w aglomeracji Manchesteru znaleziono zawinięty w folię tułów mężczyzny. W trakcie śledztwa policja odnalazła w miniony weekend w trzech innych miejscach kolejne części ciała.

Policja oświadczyła, że jest pewna, iż są to fragmenty ciała tej samej osoby, a wczoraj poinformowała, że ofiarą jest 67-letni Stuart Everett.

W poniedziałek przed południem zarzut zabójstwa postawiono dwóm Polakom, mieszkającym w Eccles koło Manchesteru. Jeszcze tego samego popołudnia stanęli oni przed sądem pokoju w Manchesterze, a wczoraj przed południem - przed sądem koronnym.

Oba posiedzenia miały charakter wstępny i sprowadzały się do potwierdzenia tożsamości oskarżonych oraz poinformowania ich o zarzutach. Obaj korzystali w sądzie z tłumacza.

Podczas następnego posiedzenia, 21 czerwca, mają zadeklarować, czy przyznają się do winy, czy nie, a datę rozpoczęcia właściwego procesu wstępnie wyznaczono na 3 maja 2025 roku.

Czytaj więcej:

Polak poszukiwany za kierowanie grupą przestępczą zatrzymany w Anglii

Londyn: Mężczyzna zabił mieczem 14-letniego chłopca i ranił 4 inne osoby

  Komentarze
  • Z pienknej Anglii
   1 maja, 16:58

   Jam to gadały że Anglia to taka pienkna i bogata, możno robić co siem chce i ony uwierzyły a policja to nic nie robi i w ogóle policji nie ma w tym kraju bo jam kolegi gadały ony nie znajom języka wobec tego ony się nie martwiły że ich ktoś złapie. 68 lat miał i takie rzeczy robić coś okropnego ale wstyd.

  • Anonim
   1 maja, 19:22

   Ty " z pieknej anglii" albo jesteś analfabetą albo nie jesteś Polakiem. Patrząc co napisałeś i jak to napisałeś można się domyśleć że ostry z ciebie zje b.

  • Z pienknej Anglii
   4 maja, 09:37

   Do anonima trzeba ludziom uświadomić że nie są w pięknej Anglii tylko w piekle stąd mój komentarz

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.07.2024
  GBP 5.0939 złEUR 4.2796 złUSD 3.9498 złCHF 4.4410 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama