Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

58-latek wygrał £71 mln: "Koniec z pracą zmianową w fabryce!"

58-latek wygrał £71 mln: "Koniec z pracą zmianową w fabryce!"
Nowy brytyjski milioner. (Fot. BBC/screenshot)
Nowym brytyjskim bogaczem jest Ade Goodchild - 58-letni pracownik fabryki z Hereford (hr. Herefordshire). Mężczyzna zgarnął w piątkowym losowaniu EuroMillions aż 71 mln funtów, a swoją wygraną świętował pizzą na wynos i pikantnymi skrzydełkami kurczaka.
Reklama

Mężczyzna pojawił się dziś rano na konferencji prasowej, podczas której obracał w dłoniach czek na gigantyczną sumę £71 057 439. 

Liczby, które przyniosły graczowi loterii EuroMillions fortunę, to 3, 15, 24, 42 i 46, oraz Lucky Stars - 09 i 12. Losowanie odbyło się w ubiegły piątek.

"Nie jestem jednym z tych zwycięzców, którzy powiedzą, że ta wygrana mnie nie zmieni. Będzie cholernie dobrze! Koniec z pracą zmianową!" - oznajmił Goodchild, który w fabryce przepracował 24 lata. "Chcę podróżować, znaleźć sobie nowy piękny dom, udać się na najlepsze imprezy sportowe i spróbować wielu innych rzeczy" - dodał.

Mężczyzna nie wykluczył też, że zatrudni własnego kierowcę i kucharza.

Swoją wygraną świętował, oglądając z rodzicami w telewizji mecz w rugby w Walii z Irlandią. Brytyjczyk zamówił też pizzę i pikantne skrzydełka kurczaka, a wszystko popijał włoskim piwem.

Suma zgarnięta przez Goodchilda jest 15. największą wygraną w Wielkiej Brytanii.

 

  Komentarze


  • Lon
   21 marca, 07:22

   Tiaaa, coz za niespodzianka, brytol emeryt znow wygral !

  • True 7
   21 marca, 07:45

   Może jeszcze adres podajcie.Po za tym bzdura.Nikt nic nie wygrał.Nie widziałem ani nigdy nie słyszałem by nawet ktoś z moich znajomych wygrał pokaźną kwotę w loterii.A żyje już 40lat.To smutne w jaki perfidny sposób organizator loterii kłamie by tylko bardziej zachęcić do kupowania kuponów,czyli tak zwanych bezwartosciowych śmieci.Takie kwoty to raczej organizator ,zbierze w łapę po podatku na czysto.Ile razy jeszce każdy z nas będzie się przekonywał ,że za każdym razem ,zawsze się przegrywa.

  • Anka
   22 marca, 13:13

   True 7 poprostu zazdroscisz

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.06.2019
  GBP 4.774 złEUR 4.263 złUSD 3.810 złCHF 3.810 zł

  Sport


  Reklama