Menu

20-letnia Polka doradzi Ryanairowi, jak lepiej obsługiwać klientów

20-letnia Polka doradzi Ryanairowi, jak lepiej obsługiwać klientów
Wybrani pasażerowie z całej Europy przekażą swoje opinie i rekomendacje, które pomogą poprawić poziom usług. (Fot. Getty Images)
Irlandzka linia Ryanair spośród 10 tys. kandydatów wybrała siedem osób, które będą jej doradzały w sprawie poprawy jakości obsługi pasażerów. Wśród wąskiego grona wybrańców jest 20-letnia Julia z Polski.
Reklama
Reklama

Irlandzki przewoźnik zaliczył podczas pandemii kilka wpadek. Wystarczy wspomnieć o kontrowersyjnej reklamie "Szczep się i leć", czy oskarżeniach za ociąganie się ze zwrotem pieniędzy za odwołane loty.

By poprawić swój wizerunek, Ryanair postanowił zorganizować panel doradczy klientów, podczas którego wybrani pasażerowie z całej Europy przekażą swoje opinie i rekomendacje, które pomogą poprawić poziom usług.

Kandydatury można było nadsyłać do 31 maja br., a w lipcu przewoźnik ogłosił listę 7 osób, które wezmą udział w projekcie. Wśród nich znalazła się 20-letnia Julia z Polski - "oszczędna podróżniczka", która zapewnia, że ma wiele pomysłów na poprawę obsługi klienta.

Oprócz młodej Polki, w panelu doradczym Ryanair znaleźli się: 24-letni Mark z Irlandii, 43-letnia Lana z Włoch, 47-letni Jaime z Hiszpanii, 66-letni Christian z Niemiec, a także 34-letnia Naomi i 52-letnia Sue z Wielkiej Brytanii. Wybrane osoby są w różnym wieku i mają za sobą różne doświadczenia życiowe, ale łączy je jedno - pasja podróżowania.

Ryanair podkreśla, że do projektu zgłosiło się aż 10 tys. ludzi z 16 krajów. Najwięcej, bo jedna trzecia aplikacji napłynęła z Wielkiej Brytanii. Tuż za nią znalazła się Irlandia (20 proc.), Włochy (14 proc.), Hiszpania (12 proc.), Niemcy (9 proc.), Francja (7 proc.). i Polska (6 proc.).

Pierwsze spotkanie panelistów odbędzie się we wrześniu w Dublinie; kolejne będą miały miejsce m.in. w Madrycie, Rzymie, Berlinie i Warszawie. Ryanair zapewnia, że zalecenia panelu doradczego staną się podstawą planu naprawczego, jaki przewoźnik planuje wdrożyć w 2022 roku.

"Nie możemy się doczekać spotkania z wybranymi kandydatami w Dublinie. Panel to zróżnicowany przekrój klientów Ryanair, wyposażonych w cenne spostrzeżenia i ogromną energię. Cieszymy się, że mamy ich na pokładzie" - podkreśla Dara Brady, dyrektor marketingu Ryanair.

"Nowy panel doradczy zapewni nam bezpośrednie opinie oraz rekomendacje od klientów i pomoże zapewnić naszym pasażerom lepszą obsługę w 2022 roku i w kolejnych latach. Ponieważ Ryanair wychodzi z pandemii Covid-19, klienci mogą spodziewać się jeszcze większej poprawy usług, nowych samolotów i jeszcze niższych cen" - zapewnia Brady.

Czytaj więcej:

Irlandka oburzona lotem Ryanaira. "Ludzie zachowywali się, jakby nie było pandemii"

Kontrowersyjna reklama Ryanaira "szczep się i leć" zakazana w UK

Ryanair pozwie rząd UK za blokowanie zagranicznych podróży

Kraków Airport: Ryanair zainaugurował sezon letni i oferuje 70 tras

Pasażerowie linii Ryanair i Easyjet muszą nosić maski nawet po 19 lipca

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.09.2021
  GBP 5.3697 złEUR 4.5736 złUSD 3.8847 złCHF 4.2054 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama