"Grosik" wrócił po kontuzji

Jeden z ulubieńców fanów polskiej piłki nożnej "Grosik" jest już zdrowy (Fot. Getty Images)
Piłkarz reprezentacji Polski Kamil Grosicki wrócił do gry po trzymiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją. 26-letni skrzydłowy wystąpił w barwach Rennes od 73. minuty meczu 1/8 finału Pucharu Francji.

Grosicki wszedł na murawę stadionu Monaco już przy stanie 1:3. Zmienił strzelca jedynego gola dla gości, Pedro Henrique. Zespół Polaka uległ Monaco 1:3 i odpadł z rywalizacji.

Polski piłkarz pauzował od 14 listopada, kiedy doznał złamania ręki w łokciu podczas meczu z Gruzją w eliminacjach mistrzostw Europy 2016. Biało-czerwoni wygrali w Tbilisi 4:0.

W ubiegłym roku ekipa Rennes, z Grosickim w składzie, dotarła aż do finału Pucharu Francji, gdzie przegrała z Guingamp 0:2.