Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

W czwartej odsłonie "Gliniarza z Beverly Hills" powrócą znane twarze!

W czwartej odsłonie "Gliniarza z Beverly Hills" powrócą znane twarze!
Eddie Murphy znów zagra uwielbianego przez wszystkich gliniarza! (Fot. PAP/EPA)
Opublikowane jakiś czas temu zdjęcia z planu filmu 'Beverly Hills Cop: Axel Foley' nie pozostawiały wątpliwości, że w tej produkcji zobaczymy znane nam już z poprzednich części twarze...
Advertisement
Advertisement

Judge Reinhold wystąpił we wszystkich trzech poprzednich częściach "Gliniarza z Beverly Hills". Wcielał się w nich w rolę nieopierzonego detektywa Billy’ego Rosewooda. Teraz zobaczymy go w czwartym filmie cyklu u boku swojego dawnego partnera Johna Taggarta, którego w pierwszej części serii zagrał John Ashton.

Jak podaje portal The Hollywood Reporter, udział tej dwójki aktorów został oficjalnie potwierdzony.

Na tym jednak nie koniec obsadowych niespodzianek. Jak informuje The Hollywood Reporter, w filmie "Beverly Hills Cop: Axel Foley" zagrają też dwaj inni aktorzy, którzy w poprzednich częściach serii pojawili się w mniejszych, ale zapadających w pamięć rolach.

Bronson Pinchot powtórzy rolę handlarza dzieł sztuki Serge’a, którą grał w pierwszej i trzeciej części serii. Z kolei Paul Reiser ponownie zagra policjanta Jeffreya Friedmana pracującego razem z Axelem Foleyem na posterunku w Detroit.

Nie wiadomo, jaka będzie fabuła czwartej części "Gliniarza z Beverly Hills". Jej szczegóły trzymane są w tajemnicy. Tytułowego gliniarza Axela Foleya po raz kolejny zagra Eddie Murphy. Autorem scenariusza filmu jest Will Beall ("Aquaman"), a reżyserią zajmuje się Mark Molloy, dla którego jest to debiut w tej roli.

Bohaterem serii "Gliniarz z Beverly Hills" jest wygadany i arogancki gliniarz, który z Detroit trafia do Beverly Hills, gdzie prowadzi prywatne śledztwo w sprawie śmierci swojego dawnego przyjaciela. Później Axel Foley powrócił tam jeszcze dwa razy. Nagrana w 1994 roku trzecia część nie podbiła kin i na kolejną odsłonę cyklu trzeba było czekać aż do teraz. 

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 02.12.2022
GBP 5.4610 złEUR 4.6850 złUSD 4.4492 złCHF 4.7576 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement