Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

W Londynie powstanie escape room dla fanów Lary Croft

W Londynie powstanie escape room dla fanów Lary Croft
W tym escape roomie będzie można poczuć się jak w środku gry lub w filmie. (Fot. Getty Images)
Przeprawa przez niebezpieczną dżunglę, przeczesywanie zaginionego grobowca – każdy, kto choć raz marzył, żeby być jak Lara Croft ma ku temu świetną okazję. Od kwietnia Londyn wzbogaci się o niezwykłą atrakcję, Tomb Raider: The Live Experience, która rozpali w każdym ducha poszukiwaczy skarbów i przygód.
Advertisement
Advertisement

Prawie 2 800 metrów kwadratowych przygód – tak w skrócie można opisać Tomb Raider: The Live Experience, które od kwietnia witać będzie w swoich progach pierwszych pomocników Lary Croft. Mieszcząca się na terenie Stables Market w londyńskiej dzielnicy Camden atrakcja w niecodzienny sposób ożywia świat Tomb Raider. Zdaniem właścicieli, powiedzieć, że to escape room, to za mało.

Na odwiedzających tę interaktywną przestrzeń rozrywkową czeka kilka krain, doskonale znanych z gier i filmowych kadrów. Jednak nikt nie będzie miał czasu na podziwianie zaginionej świątyni, grobowca, bujnej dżungli pełnej pułapek czy wraku statku – stawką jest odzyskanie cennego artefaktu, uratowanie świata, a największymi wrogami w tej potyczce będą czas i kilka czarnych charakterów.

"Podczas tej wyprawy chcemy wciągnąć naszych gości w niezwykłą narrację, zaprosić do wspólnej przygody i zaskoczyć całą masą pułapek i zagadek, które kryją się na każdym kroku i w każdym rogu. Powiedzieć, że to miejsce jest unikalne, to za mało" - ogłosił na łamach "Evening Standard" Tom Lionetti-Maguire, dyrektor generalny i założyciel Little Lion Entertainment Limited, które wspólnie z firmą z branży gamingowej Crystal Dynamics i rozrywkowej, Square Enix, odpowiada za koncepcję całego przedsięwzięcia.

Tomb Raider: The Live Experience otworzy swoje wrota 1 kwietnia 2022 roku.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 21.01.2022
GBP 5.4210 złEUR 4.5303 złUSD 3.9953 złCHF 4.3786 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement