Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Sharon Stone twierdzi, że aktorzy, z którymi pracowała, to seksiści

Sharon Stone twierdzi, że aktorzy, z którymi pracowała, to seksiści
64-letnia dzisiaj Sharon Stone zna wiele tajemnic Hollywood... (Fot. Getty Images)
Gwiazda 'Nagiego instynktu' w najnowszym wywiadzie wyznała, że podczas trwającej ponad cztery dekady kariery w Fabryce Snów notorycznie spotykała się z seksizmem. Według Stone, znakomita większość mężczyzn, z którymi współpracowała na planach zdjęciowych, wykazała się mizoginią, czyli skrajną niechęcią, a wręcz nienawiścią do kobiet. Aktorka wskazała jednak dwa chlubne wyjątki.
Advertisement
Advertisement

Sharon Stone w Fabryce Snów pracuje od przeszło 40 lat. Gwiazda ujawniła w rozmowie z portalem Variety, że przez ten czas spotykała na planach niemal samych mizoginów. Pozytywne wrażenie zrobili na niej jedynie ekranowi partnerzy z filmu "Kasyno" z 1995 roku. Za rolę w tym filmie aktorka otrzymała Złoty Glob i nominację do Oscara.

"Współpracowałam z największymi gwiazdorami tej branży, którzy dosłownie przerywali moje sceny i mówili mi, co mam robić. Wyjątkami są Robert De Niro i Joe Pesci – ci faceci tacy nie są. Pozostali wychodzili z założenia, że nie będą słuchać tego, co mam do powiedzenia, bo nie pozwolą, by moja gra wpłynęła w jakikolwiek sposób na ich występ. To nie jest dobre aktorstwo. Rozumiem, że ktoś jest ceniony i sławny, ale uważność i słuchanie drugiej osoby to po prostu ludzki odruch. Nie wszyscy go mają" – wyjawiła gwiazda.

Być może Stone miała na myśli Michaela Douglasa, z którym zagrała przed laty w kultowym "Nagim instynkcie". Choć aktorka nigdy nie zarzuciła mu wprost niewłaściwego zachowania, w jednym z wywiadów przyznała, że na planie panowała dość napięta atmosfera.

"Była między nami bardzo dziwna energia. Nigdy nie czułam się przy nim komfortowo i jestem niemal pewna, że on też nie czuł się komfortowo przy mnie. To napięcie paradoksalnie idealnie pasowało to tego filmu" – zdradziła Stone w rozmowie z magazynem "Playboy". 

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 29.03.2023
GBP 5.3302 złEUR 4.6850 złUSD 4.3247 złCHF 4.7012 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement