Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Sam Smith i Madonna zapowiadają wspólny tajemniczy projekt

Sam Smith i Madonna zapowiadają wspólny tajemniczy projekt
Czy Sam Smith ma problemy ze śpiewaniem?... (Fot. PAP/EPA)
Na profilach w mediach społecznościowych Sama Smitha i Madonny pojawiło się tajemnicze nagranie. W krótkim wideo, które rozpoczyna się od napisu 'SXM' słychać głosy piosenkarza i królowej pop powtarzające 'Sam and Madonna'. Fani szybko uznali, że duet przygotowuje się do premiery nowego, wspólnego utworu.
Advertisement
Advertisement

Wydany w styczniu tego roku album Sama Smitha "Glory" spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Artysta obecnie koncertuje, promując swoje najnowsze wydawnictwo. Ten rok okazał się równie ekscytujący dla Madonny. Artystka zapowiedziała m.in., że w lipcu wyruszy w tournée. Mimo napiętych grafików artyści znaleźli czas na zrealizowanie wspólnego projektu. 

Czy chodzi o wspólny utwór? Potwierdzeniem tego mogą być zapowiedzi samego Smitha. Przed rozpoczęciem środowego koncertu w Manchesterze – występ zakończył się niespodziewanie po czterech piosenkach – piosenkarz poprosił fanów, żeby nie opuszczali areny po ostatnim utworze, bo ma dla nich niespodziankę.

"Chciałem zaprezentować wam jedną z moich nowych piosenek, która ukaże się niebawem. Więc pod koniec koncertu, po utworze Unholy, proszę, abyście zostali" – zapowiedział ze sceny muzyk. Niestety, fani nie mieli okazji usłyszeć ani nowego utworu, ani pełnego repertuaru bowiem koncert, ku ich oburzeniu, skończył się po zagraniu zaledwie czterech utworów ze względu na problemy Sama z głosem...

Najbliższe dwa występy w Glasgow i show w Birmingham także zostały odwołane. Niewykluczone zatem, że współpraca pary artystów dotyczyć będzie innej, wcale nie muzycznej przestrzeni. 

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 22.09.2023
GBP 5.3020 złEUR 4.6069 złUSD 4.3269 złCHF 4.7752 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement