Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Producent słynnego napoju stworzył nietypowy mebel dla graczy komputerowych

Producent słynnego napoju stworzył nietypowy mebel dla graczy komputerowych
Lodówka to ważna rzecz dla graczy! Trzeba pamiętać o nawodnieniu - a do tego najlepszy będzie ulubiony, schłodzony napój... (Fot. PAP/Jan Karwowski)
Firma Dr Pepper we współpracy z gwiazdą platformy Twitch, streamerką Leslie Ann Fu znaną pod pseudonimem Fuslie, oferuje wygodny, rozkładany fotel z wbudowaną… lodówką. Wynalazek ten ma umożliwić graczowi sięganie po picie i jedzenie bez konieczności przerywania sesji gry.
Advertisement

Mebel z limitowanej serii ozdobiony jest podpisem Fuslie oraz ikoną i grafiką anime, którą stworzyła z przyjaciółką. Obecnie można go otrzymać jedynie biorąc w konkursie dostępnym w mobilnej aplikacji zakupowej NTWRK. Trzeba się więc zarejestrować na owej platformie i liczyć na łut szczęścia.

Na razie nie ma informacji o tym, czy i kiedy fotel będzie dostępny w regularnej sprzedaży.

Jak poinformował Derek Dabrowski, wiceprezes ds. marketingu w Keurig Dr Pepper, wbudowana w podłokietnik fotelowy mała lodówka pomieści 18 puszek napoju. Można w niej oczywiście przechowywać także inne wiktuały, np. przygotowane przed rozpoczęciem gry kanapki, sałatki i przekąski.

Sama Fuslie informuje w swoich mediach społecznościowych, że o walorach mebla więcej dowiemy się wkrótce - podczas prezentacji jego możliwości na wspomnianej platformie NTWRK. 

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 29.11.2021
GBP 5.5531 złEUR 4.6982 złUSD 4.1627 złCHF 4.5013 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement