Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Nowy film z Bradem Pittem w roli głównej bez sukcesu finansowego

Nowy film z Bradem Pittem w roli głównej bez sukcesu finansowego
Czy Brad Pitt przyciągnie jeszcze do kin więcej widzów? (Fot. PAP/EPA)
Najgorętsza premiera weekendu, film 'Bullet Train' z Bradem Pittem, zarobił w północnoamerykańskich kinach 30 milionów dolarów. Nie jest to satysfakcjonujący wynik, zważywszy na fakt, że na nakręcenie tej produkcji wydano 90 milionów dolarów...
Advertisement
Advertisement

"Duże filmy, co do których są duże oczekiwania, powinny też zarobić więcej. Nadzieja w tym, że w sierpniu Bullet Train nie będzie miał wiele konkurencji, dzięki czemu powinien wyjść na swoje w nadchodzących tygodniach" – ocenia analityk Jeff Bock cytowany przez portal Variety.

Nie pomogą w tym jednak przeciętne recenzje tego sensacyjnego widowiska w reżyserii Davida Leitcha ("Deadpool 2"). Tych pozytywnych na portalu Rotten Tomatoes jest zaledwie 54 proc.

"Bullet Train" to naszpikowane gwiazdami widowisko sensacyjne opowiadające o grupie zabójców, którzy spotykają się w pociągu jadącym w stronę Kioto. Oprócz Brada Pitta główne role zagrali Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree-Henry, Michael Shannon, Zazie Beetz i Sandra Bullock, a w niewielkich epizodach wystąpili też Ryan Reynolds i Channing Tatum.

W sumie na koncie tego filmu Leitcha na całym świecie jest obecnie 62,5 miliona dolarów.

Jak informuje portal Box Office Mojo, film Leitcha to jedna z czterech nowości, jakie w miniony weekend trafiły na ekrany północnoamerykańskich kin. Pozostałe trzy filmy nie zdołały podbić tamtejszego box-office’u. Komedia "Easter Sunday" zajęła miejsce ósme, komediowy horror "Bodies Bodies Bodies" uplasował się na miejscu 15., a dokument "Claydream" na 23.

Na drugim miejscu północnoamerykańskiego box-office'u znalazła się animacja "DC Liga Super-Pets", która zarobiła 11,2 miliona dolarów. W sumie na koncie filmu jest tam 45,1 milionów dolarów, co nie jest dobrym wynikiem dla produkcji, której realizacja kosztowała 90 milionów dolarów.

Trzecie miejsce przypadło horrorowi Jordana Peele’a "Nie!", który zarobił już w Ameryce Północnej blisko 100 milionów dolarów. Pierwszą piątkę box-office’u uzupełniają filmy "Thor: Miłość i grom" oraz "Minionki: Wejście Gru".

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 23.09.2022
GBP 5.4530 złEUR 4.7591 złUSD 4.8796 złCHF 4.9701 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement