Menu

Michael Douglas został wzięty za dziadka swojej córki...

Michael Douglas został wzięty za dziadka swojej córki...
Michael Douglas ma 76 lat, jego żona Catherine Zeta-Jones - 51. (Fot. PAP/EPA)
Aktor nie krył dumy, gdy podczas wywiadu w programie 'The Kelly Clarkson Show', opowiadał o swojej córce, która niedawno ukończyła szkołę średnią. Podzielił się też pewną anegdotą. W trakcie ceremonii zakończenia szkoły został wzięty za dziadka 18-letniej Carys.
Advertisement

Choć Michael Douglas jest jednym z największych hollywoodzkich aktorów, nie uchroniło go to przed niefortunną pomyłką w trakcie ceremonii zakończenia roku szkolnego jego córki.

"To było takie cudowne, jestem z niej taki dumny. Ale muszę ci powiedzieć Kelly, że to trudna sytuacja, gdy wychodzisz z pomieszczenia, a inni rodzice podchodzą do ciebie i mówią: gratulacje, musisz być taki dumny ze swojej wnuczki" – wspomniał w rozmowie z Kelly Clarkson 76-letni aktor. To wyznanie wzbudziło na widowni salwy śmiechu. Dodał, że nie wziął tego komentarza do siebie, rozumiejąc, że inni rodzice starali się być po prostu mili…

W wywiadzie przyznał również, że wraz z żoną, Catherine Zeta-Jones, obawiają się syndromu "pustego gniazda". Ich starszy syn, 20-letni Dylan, już wyprowadził się z rodzinnego domu.

"To przerażające, naprawdę przerażające. Patrzymy na siebie i pozostaje nam tylko powiedzieć: cóż, zostaliśmy tylko ty i ja kochanie" – wyjaśnił. Douglas i Zeta-Jones są małżeństwem od 2000 roku. 

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 23.07.2021
GBP 5.3349 złEUR 4.5747 złUSD 3.8851 złCHF 4.2208 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement