Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Lourdes Leon zdradziła, jaką matką jest Madonna

Lourdes Leon zdradziła, jaką matką jest Madonna
Lourdes Leon wyjawiła, że jej sławna mama ma bzika na punkcie kontroli. (Fot. George Pimentel/WireImage)
Najstarsza latorośl Madonny w wywiadzie udzielonym magazynowi 'Interview' opowiedziała o dorastaniu pod opieką jednej z największych gwiazd estrady. Jak ujawniła Lourdes Leon, królowa muzyki pop nie należy do zbyt pobłażliwych rodziców.
Advertisement

Pierworodna córka Madonny, Lourdes Leon, coraz śmielej wkracza do świata show-biznesu. Choć gdy dorastała, rzadko pokazywała się publicznie, od pewnego czasu można podziwiać ją na okładkach magazynów i pokazach najsłynniejszych domów mody, takich jak Stella McCartney czy Versace. Leon niedawno wzięła udział w pokazie nowej kolekcji włoskiej marki, spacerując po wybiegu w efektownej, srebrzystej sukni.

Lourdes swoich sił próbuje nie tylko w modelingu, ale też projektowaniu i aktorstwie. Od 2010 roku prowadzi markę modową Material Girl inspirowaną stylem Madonny, a rok później zadebiutowała na dużym ekranie w filmie "W.E. Królewski romans" w reżyserii swojej mamy.

25-letnia modelka i aktorka w wywiadzie udzielonym magazynowi "Interview" opowiedziała co nieco o tym, jaką matką jest królowa muzyki pop. Leon wyznała, że dorastanie pod opieką wyjątkowo kontrolującej i nieznoszącej sprzeciwu gwiazdy nie było dla niej łatwe. To dlatego za wszelką cenę starała się możliwie jak najszybciej rozpocząć życie na własny rachunek.

"Mam wrażenie, że moja mama, obserwując dzieci innych znanych ludzi, postanowiła, że jej dzieci będą inne, bardziej zdyscyplinowane. A kiedy rodzice płacą za twoje rzeczy, to daje im przewagę. Moja mama ma bzika na punkcie kontroli, kontrolowała mnie przez całe moje życie. Postanowiłam więc, że gdy tylko skończę szkołę, muszę osiągnąć niezależność" – wyznała Leon.

Córka Madonny jest ekscentryczna jak jej matka. (Fot. PAP/EPA)

Na początku tego roku w rozmowie z magazynem "Vogue" córka Madonny ujawniła, że sama opłaca czesne w college’u i mieszka na Brooklynie, w dzielnicy Bushwick, z dala od hollywoodzkiego blichtru. Jak podkreśliła, gdy dorosła, zaczęła podziwiać swoją mamę za etykę pracy i to, w jaki sposób inspiruje ona inne kobiety.

"Nie rozumiałam tego w pełni, dopóki nie zdałam sobie sprawy, co tak naprawdę znaczy być kobietą i jak ważne jest dla nas wzajemne wsparcie. To niesamowite, do jakiego stopnia wyprzedzała swój czas. Mama jest prawdopodobnie najbardziej pracowitą osobą, jaką kiedykolwiek poznałam. Nie odziedziczyłam tego po niej, niestety. Odziedziczyłam natomiast jej obsesję na punkcie kontroli" – zdradziła wówczas Lourdes.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 29.11.2021
GBP 5.5531 złEUR 4.6982 złUSD 4.1627 złCHF 4.5013 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement