Menu

Książę Andrzej weźmie ponowny ślub z Sarą Ferguson?

Książę Andrzej weźmie ponowny ślub z Sarą Ferguson?
Arystokrata podobno rozważa ponowny ożenek z matką swoich dwóch córek. (Fot. PAP/EPA)
Byli już małżeństwem w latach 1986-1996, niewykluczone jednak, że znów staną na ślubnym kobiercu. Według ustaleń Vanity Fair, książę Andrzej i Sarah Ferguson podczas pandemii zamieszkali ze sobą.
Advertisement

Ostatnie lata są dla księcia Yorku bardzo burzliwe. Ogromne kontrowersje wywołała jego znajomości z Jeffreyem Epsteinem, nieżyjącym już amerykańskim biznesmenem, którego skazano za przestępstwa seksualne. W związku z tym książę Andrzej ogłosił wycofanie się z życia publicznego i zaprzestanie pełnienia obowiązków członka rodziny królewskiej na czas nieokreślony.

Być może w tym trudnym czasie książę nie jest sam. Sensacyjne informacje przynosi lektura serwisu Vanity Fair. "Sarah i Andrew nigdy nie byli ze sobą tak blisko, jak w ubiegłym roku. Nadal bardzo się kochają i bardzo się o siebie troszczą. Mieszkali razem podczas pandemii. To ożywiło ich uczucia. Myślę, że odbędzie się drugi ślub, jeśli wszystko pójdzie po myśli Andrzeja" – przekazała w Vanity Fair osoba z bliskiego kręgu byłych małżonków.

Najpierw jednak książę musi zmierzyć z procesem, w którym oskarżony jest o napaść seksualną. Virginia Roberts Giuffre zarzuciła mu, że w latach 1999-2002, gdy była jeszcze niepełnoletnia, trzykrotnie została przez niego zmuszona do stosunku seksualnego. Rozprawa odbędzie się w sądzie federalnym w Nowym Jorku.

Dowodem na to, że relacje Sary i Andrzeja przeżywają swój renesans, mogą być też słowa Ferguson, jakie padły w wywiadzie, którego udzieliła Polsat News, podczas swojej niedawnej w Polsce na początku września (odwiedziła lekarzy i dzieci w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu). "Myślę, że w 1986 roku, 23 lipca, kiedy miałam 25 lat, podjęłam zobowiązanie, które będę zawsze realizować. To był jeden z najlepszych dni w moim życiu - dzień ślubu. Dochowałam zobowiązania bez względu na wszystko. Ludzie mówili: Przecież się rozwiodłaś. Rozwiodłam, nie rozwiodłam... nie wiedzą, co czuję. Rozwód to jedno, ale moje serce to moja przysięga, moje zobowiązanie" – stwierdziła księżna.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 20.10.2021
GBP 5.4327 złEUR 4.5841 złUSD 3.9428 złCHF 4.2637 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement