Menu

Kim Kardashian mimo rozwodu pomaga Kanye'owi Westowi w karierze

Kim Kardashian mimo rozwodu pomaga Kanye'owi Westowi w karierze
Kim i Kanye z dziećmi w 2019 roku. (Fot. Getty Images)
Relacja Kim Kardashian i Kanye Westa jest znacznie lepsza niż jeszcze sześć miesięcy temu. Niedawno pojawiły się doniesienia o wydaniu przez Westa albumu 'Donda', na którym oczywiście nie zabrakło utworu poświęconego małżeństwu rapera i celebrytki. Osoby z otoczenia pary przekonują, że Kim pozytywnie ocenia utwór i okazała Kanye duże wsparcie.
Advertisement

Po tym jak gwiazda reality show Kim Kardashian podjęła w lutym decyzję o rozwodzie z raperem, wiele źródeł informowało o napiętych stosunkach między nimi. W marcu media donosiły o tym, że West zmienił nawet swój numer telefonu, zmuszając byłą partnerkę do komunikowania się wyłącznie za pośrednictwem swoich przedstawicieli. Jak się jednak okazuje - czas leczy rany.

"Kim i Kanye mają się teraz świetnie. Gdy presja związana z małżeństwem zniknęła, są na dobrej drodze do zachowania przyjacielskich relacji" – donosi osoba z otoczenia pary w rozmowie z serwisem E! News.

W ostatnim tygodniu wiele uwagi poświęcono najnowszemu albumowi Kanye Westa. W niedzielę odbył się odsłuch jego płyty i oczywiście uwadze mediów nie umknął fakt, że jeden z utworów na płycie zatytułowanej "Donda" - na cześć zmarłej matki muzyka – poświęcony jest Kim i ich małżeństwu.

"Choć żyją oddzielnie, Kanye poinformował Kim o swoich planach wydania piosenki o ich rozwodzie na jego nadchodzącym albumie. Kim miała nawet swój wkład w ten utwór. Kanye okazał jej wiele szacunku, nie chciał jej niemiło zaskoczyć" – wyjaśnia informator, zapewniając, że gdy emocje związane z rozwodem opadły i oboje nabrali do siebie trochę dystansu, znów ich relacje są serdeczne i mogą wspólnie spędzać czas. "Kanye bardzo szanuje Kim i chce zachować jak najlepsze relacje rodzinne". 

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 17.09.2021
GBP 5.3633 złEUR 4.5789 złUSD 3.8882 złCHF 4.1929 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement