Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Kate Hudson jeszcze w tym roku planuje wydać swój debiutancki album

Kate Hudson jeszcze w tym roku planuje wydać swój debiutancki album
Kate Hudson jest gotowa na nowe zawodowe wyzwanie. (Fot. Cindy Ord/VF23/Getty Images for Vanity Fair)
Pod koniec stycznia Kate Hudson zadebiutowała ze swoim singlem 'Talk About Love'. Muzyczny debiut był spełnieniem jej wieloletniej pasji i przełamaniem strachu przed czymś, co jak się okazało, wychodzi jej co najmniej nie najgorzej. 44-letnia artystka nie zamierza jednak poprzestać na jednym i jeszcze w tym roku planuje wydać swoją pierwszą płytę.
Advertisement
Advertisement

W rozmowie z "E!News", aktorka doskonale znana widzom z filmu "Jak stracić chłopaka w 10 dni", wyjawiła, że długo zbierała się na odwagę, by sięgnąć do swoich piosenek. Choć sławę zdobyła jako bohaterka wielu popularnych komedii romantycznych, muzyka od zawsze była obecna w jej życiu, także filmowym. Dlaczego ze swoim talentem postanowiła się zdradzić teraz?

"Może właśnie przyszedł mój czas. Bardzo obawiałam się, że zostanę odrzucona. Aż w końcu doszłam do takiego momentu, w którym byłam gotowa na nowe zawodowe wyzwanie" - stwierdziła.

Pierwszym owocem podjęcia się tego wyzwania jest popowy kawałek "Talk About Love", który Hudson napisała wspólnie ze swoim partnerem Dannym Fujikawą i autorką piosenek, Lindą Perry.

Przy okazji swojego debiutu gwiazda chciała także przekazać ważną lekcję swoim dzieciom. "Podejmowanie ryzyka jest dla mnie czymś ekscytującym. Chciałam zrobić coś, co kocham, nie oczekując przy tym jakiegoś potwierdzenia ze strony innych" - przyznała.

Choć na razie Hudson nie jest zbyt wylewna w kwestii swoich muzycznych planów, to nie zamierza poprzestać na jednym utworze i zapowiada, że jeszcze w tym roku wyda swój debiutancki album.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 15.04.2024
GBP 5.0192 złEUR 4.2851 złUSD 4.0209 złCHF 4.4047 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement