Menu

Jennifer Aniston unika kontaktu z niezaszczepionymi

Jennifer Aniston unika kontaktu z niezaszczepionymi
Jennifer Aniston jest ostrożna i woli zrezygnować z udziału w gali rozdania nagród, niż narazić swoje zdrowie. (Fot. PAP/EPA)
Do Emmy Award nominowana była ośmiokrotnie, statuetkę otrzymała raz — za rolę Rachel Green w serialu 'Friends' ('Przyjaciele'). Było to jednak w 2002 roku. Teraz, po emisji entuzjastycznie przyjętego przez widzów odcinka specjalnego 'Friends: The Reunion' Jennifer Aniston znów mogłaby wrócić do domu ze statuetką. Ale nie wróci, bo na galę wręczania nagród się nie wybrała...
Advertisement

O swojej decyzji Aniston poinformowała w programie "Jimmy Kimmel Live". Wyjaśniła, że nie pójdzie na galę Emmy, bo obawia się tzw. wariantu Delta koronawirusa.

Wcześniej w wywiadzie dla "In Style" stwierdziła, że unika kontaktu z osobami niezaszczepionymi oraz takimi, które odmawiają odpowiedzi na pytanie, czy się szczepiły. Teraz w programie Kimmela przyznała, że obawia się o bezpieczeństwo w sytuacji, gdy coraz więcej osób zaraża się wariantem Delta. 

Jennifer Aniston dodała, że z powodu pandemii większość czasu spędza w domu. Wychodzi tylko do pracy na planie drugiego sezonu serialu "The Morning Show", by odwiedzić przyjaciół Jasona Batemana i Courteney Cox lub udzielić wywiadu.

Tegoroczna gala Emmy Award odbyła się wczoraj w namiocie na tarasie kompleksu rozrywkowego L.A. Live, obok Microsoft Theater. Liczba gości została ograniczona do 600. Każdy musiał poddać się badaniu temperatury ciała i przedstawić dowód szczepienia oraz ujemny wynik testu na Covid-19.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 20.10.2021
GBP 5.4327 złEUR 4.5841 złUSD 3.9428 złCHF 4.2637 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement