Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Jane Seymour opowiedziała o swojej przyjaźni z Olivią Newton-John

Jane Seymour opowiedziała o swojej przyjaźni z Olivią Newton-John
Jane Seymour przyjaźniła się z gwiazdą "Grease". (Fot. PAP/EPA)
Najnowszy wywiad, jakiego udzieliła gwiazda serialu 'Doktor Quinn', w dużej części poświęcony jest zmarłej przed kilkoma dniami Olivii Newton-John. Seymour przyjaźniła się z nią od lat. Jak zdradziła, legendarna piosenkarka i aktorka była jedną z najbardziej życzliwych i pomocnych osób, jakie poznała w Hollywood. Po raz ostatni panie widziały się kilka lat temu na kalifornijskim ranczu Newton-John
Advertisement
Advertisement

Olivia Newton-John, australijsko-brytyjska piosenkarka i aktorka znana głównie z musicalu "Grease", w którym wystąpiła u boku Johna Travolty, zmarła 8 sierpnia po wieloletniej walce z rakiem piersi. 73-letnia gwiazda odeszła na swoim ranczu w Kalifornii w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół.

W opublikowanym w mediach społecznościowych oświadczeniu bliscy Newton-John podkreślili, iż była ona "symbolem zwycięstwa i nadziei". Od lat zmagała się bowiem z nowotworem, angażując się przy tym w działania mające na celu zwiększanie społecznej świadomości na temat profilaktyki raka piersi. Założona przez nią w 2012 roku Olivia Newton-John Foundation Fund od przeszło dekady finansuje badania nad tą chorobą.

Śmierć aktorki poruszyła wielu jej znanych przyjaciół, znajomych i współpracowników. Reżyser "Grease", Randal Kleiser wyznał, że od 40 lat darzył ją ogromną sympatią i szacunkiem. "Nigdy się nie zmieniła. Była czarująca, urocza, ciepła… Można teraz powiedzieć wiele banałów, ale w jej przypadku każdy z nich jest prawdą" – podkreślił filmowiec.

Z kolei piosenkarka Kylie Minogue w zamieszczonym na Instagramie poście określiła Newton-John mianem "inspiracji w tak wielu dziedzinach".

Teraz o swojej relacji ze zmarłą gwiazdą opowiedziała Jane Seymour. Goszcząc w podcaście "PEOPLE Every Day" wyjawiła, że były bliskimi przyjaciółkami od ponad czterech dekad. Seymour zaznaczyła, że Newton-John była jedną z najbardziej życzliwych i pomocnych osób, jakie spotkała w Hollywood.

"Kiedy się poznałyśmy, byłam onieśmielona, bo to przecież taka wielka gwiazda. Bardzo szybko okazało się, że Olivia jest cudownym człowiekiem. Podstawą naszej przyjaźni były podobne doświadczenia. Przeżywałyśmy razem nasze wzloty i upadki oraz wszelkie ważne momenty – od ślubów i narodzin dzieci, aż po problemy zdrowotne. Byłyśmy dla siebie powiernicami" – wyznała gwiazda serialu "Doktor Quinn".

Olivia Newton-John była uwielbiana na całym świecie... (Fot. PAP/EPA)

Aktorka opowiedziała również o ich ostatnim spotkaniu, które miało miejsce kilka lat temu na ranczu Newton-John. "Brała mnóstwo leków, ponieważ cierpiała z powodu potwornego bólu. Ledwo mogła chodzić. Była niesamowicie osłabiona, a jednak potrafiła zachować optymizm i pogodę ducha. Choć zdobyła sławę, pozostała autentyczna i szczera. Nigdy nie widziałem, żeby płakała lub była negatywnie nastawiona do czegokolwiek. Zwykła mówić: Życie jest cenne, więc doceniam to, co mam i jestem szczęśliwa" – wspomina Seymour.

O przyjaźni ze zmarłą gwiazdą opowiedziała także Rebel Wilson w poście na Instagramie. Australijska komiczka, która wystąpiła u boku Newton-John w komedii "Kochanie, poznaj moich kumpli" podkreśliła, że wywarła ona na nią olbrzymi wpływ.

"Byłaś najwspanialszą kobietą na świecie i prawdziwą australijską ikoną. Zagranie z tobą w jednym filmie to niewiarygodny zaszczyt. A oglądanie cię w wielkim kinowym hicie Grease, w którym mówiłaś ze swoim naturalnym akcentem, było dla mnie czymś absolutnie przełomowym. Pozwoliłaś mi uwierzyć, że to możliwe, by dziewczyna z Australii zagrała w wielkim międzynarodowym musicalu. Dzięki tobie wzięłam udział w pierwszym szkolnym przesłuchaniu. Próbowałaś nauczyć mnie, jak ważne jest zdrowie, na długo przed tym, zanim potraktowałam to poważnie. Poznanie cię było wielkim błogosławieństwem" – napisała Wilson. 

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 23.09.2022
GBP 5.4530 złEUR 4.7591 złUSD 4.8796 złCHF 4.9701 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement