Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Jamie Foxx zdradził, dlaczego jest zatwardziałym kawalerem

Jamie Foxx zdradził, dlaczego jest zatwardziałym kawalerem
53-letni Foxx nigdy nie marzył o sielskim, rodzinnym życiu... (Fot. PAP/EPA)
W pamiętniku zatytułowanym 'Act Like You Got Some Sense: And Other Things My Daughters Taught Me' wielokrotnie nagradzany aktor, komik i wokalista dzieli się z czytelnikami swoimi wspomnieniami, anegdotami z życia i refleksją na temat ojcostwa. Przy okazji promocji książki Foxx został zapytany o jeden szczegół ze swojego życia prywatnego: status zatwardziałego kawalera.
Advertisement

Olivia Munn, Stacey Dash, Katie Holmes, Lil’Kim - między innymi te nazwiska pojawiają się, gdy zapytamy wyszukiwarkę Google o to, z kim spotykał się Jamie Foxx. Choć aktor ma na swoim koncie kilka poważnych związków, żaden nie miał swojego finału na ślubnym kobiercu. Tego Foxx unika jak ognia. Jak przyznał w programie E! News "Daily Pop", małżeństwo nie jest dla niego.

53-letni aktor wyznał, że standardowy model rodziny, wiejski domek i kombi, nigdy nie znalazły się na jego liście życiowych marzeń. Może i rola męża nie jest dla niego, za to doskonale odnajduje się w roli ojca 27-letniej Corrine Foxx - owoc związku z Connie Kline - i 12-letniej Annalise Bishop, której wychowanie dzieli z byłą partnerką Kristin Grannis.

Współtwórca hitu "Gold Digger" wyznał, że to właśnie ojcostwo utwierdziło go w przekonaniu o słuszności powziętej wcześniej decyzji, którą nie do końca rozumiała jego starsza córka Corrine. Aktor wyznał, że córka z nieukrywaną zazdrością mówiła o swoich przyjaciołach, którzy dorastali w pełnych rodzinach, mając u swojego boku oboje rodziców.

"Obserwowałem te małżeństwa i rodziny, niektóre z nich przeżywały kryzysy, rozpadały się. Widzieliśmy, jak to się odbija na kondycji dzieci. U nas było inaczej, może nie było to modelowe, było inne, ale zawsze mieliśmy dla siebie czas i dużo miłości" - wyjaśnił Foxx, dla którego największym priorytetem było zbudowanie silnej i trwałej więzi z córkami.

Dziś Foxx zbiera owoce tej pracy. Z dumą przyznaje, że potrafi rozmawiać ze swoimi córkami na każdy temat, a te bynajmniej nie stronią od szczerych dyskusji. "To kapitał, który zaczynasz budować od najmłodszych lat, a gdy dorastają, procentuje" - podkreślił. 

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 07.12.2021
GBP 5.4098 złEUR 4.5991 złUSD 4.0788 złCHF 4.4169 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement