Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Fani Queen mogą podziwiać wystawę wcześniej niepublikowanych fotografii zespołu

Fani Queen mogą podziwiać wystawę wcześniej niepublikowanych fotografii zespołu
Brian May (na zdj. z prawej) zdecydował się wystawić po latach swoje fotograficzne prace. (Fot. Phil Dent/Redferns)
Pod wymownym tytułem 'Queen Will Rock You In 3-D' kryje się najnowsza wystawa zdjęć wykonanych przez gitarzystę i współzałożyciela legendarnej grupy. Na swoich fotografiach Brian May uwiecznił chwile z koncertów, jak również zakulisowe migawki. Ekspozycję można podziwiać od 2 czerwca do 23 września w londyńskiej galerii Proud.
Advertisement
Advertisement

Jak czytamy w informacji opublikowanej na stronie galerii, Brian May już od najmłodszych lat nie rozstawał się ze swoim aparatem stereoskopowym. Jak się okazuje, nie rozstawał się z nim także w czasie, kiedy był już członkiem jednego z najbardziej uznanych zespołów w historii muzyki.

Jego zapał do dokumentowania wszystkiego, co go otacza, zaowocował niezwykłym zbiorem zdjęć, które ukazują rzadkie chwile na scenie i poza nią, jak również ujęcia dokumentujące muzyków w prywatnych sytuacjach.

Po latach May zdecydował się wystawić swoje prace. Co ciekawe, aparat, którym się posługiwał, pozwalał na wykonywanie zdjęć w formacie 3D. Co więcej, miał rzadką okazję, aby z bliska dokumentować postać lidera grupy, Freddiego Mercury'ego, który unikał blasku fleszy. Jednak nigdy nie uciekał od obiektywu kolegi z zespołu.

Podczas wystawy, która potrwa do 23 września, zdjęcia Maya zostaną ożywione w trzech wymiarach, zatem jest to prawdziwa gratka zarówno dla fanów grupy, jak i miłośników fotografii.

Bilet na wystawę kosztuje 5 funtów (nieco ponad 26 zł).

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 02.10.2023
GBP 5.3183 złEUR 4.6091 złUSD 4.3634 złCHF 4.7869 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement