Menu

"Dynastia": Czy Linda Evans i Joan Collins nie znosiły się poza planem?!

"Dynastia": Czy Linda Evans i Joan Collins nie znosiły się poza planem?!
Ich serialowe bójki przeszły do historii... (Fot. Getty Images)
Mija 40 lat, od kiedy Linda Evans po raz pierwszy wcieliła się w rolę Krystle w serialu 'Dynastia'. Do historii telewizji przeszły sceny z jej udziałem, w których okładała się pięściami z Joan Collins, czyli demoniczną Alexis. Evans przekonuje, że w prawdziwym życiu nigdy nie doszło do kłótni między nią a Collins.
Advertisement

Saga bardzo bogatej rodziny Carringtonów rozpalała wyobraźnię polskich telewidzów na początku lat 90. XX w., a amerykańskich - w latach 80. Jednym z kół zamachowych fabuły był konflikt między Krystle, żoną Blake'a Carringtona, nestora rodu, a jego poprzednią partnerką, wyrachowaną Alexis. Z pewnością wielu fanów serialu mogło zastanawiać się, czy dynamika wspólnych scen Evans i Collins przekładała się na ich prawdziwe życie.

"Nigdy nie miałyśmy osobistego konfliktu w ciągu dziewięciu lat, kiedy robiliśmy serial. Tylko kiedy włączała się kamera, skakałyśmy sobie do gardeł, bo tak było w scenariuszu" - zdradza Evans w wywiadzie dla brytyjskiego czasopisma "Closer".

"Sceny walki są trudne, bo prowadzisz dialog podczas całej tej aktywności Ale nie przeszkadzały mi popisy kaskaderskie. Joan uwielbia konfrontację słowną, a nie fizyczną, więc było to dla niej większe wyzwanie. Ale radziła sobie, jak na starą wygę przystało. Zawsze było dużo śmiechu, bo to był tak absurdalne sytuacje" - wspomina 78-latka słynne sceny z "Dynastii". Najlepiej pamięta szamotaninę w sadzawce - kręcono ją przez cały dzień.

Przyznała też, że najbliższą osobą w ekipie "Dynastii" był dla niej odtwórca roli Blake’a, John Forsythe. "Był po prostu najbardziej zachwycającym, czarującym i najpiękniejszym człowiekiem. Był żonaty z niesamowitą kobietą, Julie. Tak dobrze się dogadywaliśmy. Przez lata jeździliśmy razem po całym świecie. Do jego śmierci byliśmy bardzo, bardzo bliskimi przyjaciółmi" - wspomina Evans.

Gwiazda wciąż jest aktywna jako aktorka. Poza tym bierze udział w sympozjach na kobiece tematy. Jest singielką, była dwukrotnie zamężna, nie ma dzieci. 

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 11.06.2021
GBP 5.2040 złEUR 4.4723 złUSD 3.6759 złCHF 4.1043 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement