Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Daniel Craig od lat odwiedza bary dla gejów

Daniel Craig od lat odwiedza bary dla gejów
"Nie ma w nich agresji, jest spokojnie, nikt cię nie zaczepia i nie prowokuje niepotrzebnych burd" - argumentuje popularny aktor. (Fot. PAP/EPA)
Niedawno aktor przyznał, że jeśli chce w spokojnej atmosferze wypić drinka, najczęściej wybiera bary gejowskie, które, jak opisał, są o wiele bardziej przyjazne i pozbawione 'agresywnych podpitych gości'.
Advertisement

W kontekście roli Jamesa Bonda, który jak dało się zauważyć na ekranie nie wylewał za kołnierz, sam Daniel Craig był wielokrotnie pytany o jego alkoholowe i rozrywkowe preferencje. Bez zbędnych ogródek filmowy agent 007 przyznawał, że lubi wyskoczyć na drinka lub piwo, choć w obliczu swojej popularności alkoholowe ekscesy nie wchodzą w grę. Sława wręcz wymusza umiar.

Niedawno w podcaście "Lunch with Bruce" Craig przyznał, że najlepiej czuje się w gejowskich barach. "Odwiedzam je odkąd pamiętam. Zacząłem do nich chodzić głównie dlatego, że nie ryzykowałem bójki, po prostu chciałem unikać kłopotów i takie miejsca wydały mi się idealne" - wspomniał.

Dodał, że to, co odpowiada mu najbardziej w takich lokalach to atmosfera. Nie ma w nich agresji, jest spokojnie, nikt cię nie zaczepia i nie prowokuje niepotrzebnych burd. "Nie musisz w nich epatować swoją seksualnością. Dla mnie to zawsze były bezpieczne miejsca, no i mogłem spotkać tam wiele dziewczyn, które przychodziły z takich samych pobudek jak ja" - wspomniał w rozmowie z Bruce'em Bozzim gospodarzem podcastu.

Dziś stateczny mąż - od 2011 związany jest z Rachel Weisz - i ojciec, który po 15 latach pożegnał się na dobre z rolą Jamesa Bonda, zapewne nie ma takich dylematów. W ryzach trzyma go nie tylko sława, ale i najważniejsza życiowa rola - głowy rodziny.

Comments
  • Bonding
    20 October, 06:53

    a co na to dziewczyna Bonda?

  • Ed
    20 October, 18:39

    Nawet geje nie lubią bonda

Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 03.12.2021
GBP 5.4021 złEUR 4.5934 złUSD 4.0653 złCHF 4.4165 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement