Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Adele wyznała, że pojednała się z ojcem tuż przed jego śmiercią

Adele wyznała, że pojednała się z ojcem tuż przed jego śmiercią
"Dziś wiem, że mnie kochał. Zanim zmarł, zdołaliśmy się pogodzić i osiągnąć spokój" - zapewniła brytyjska artystka. (Fot. Getty Images)
Słynna brytyjska piosenkarka udzieliła obszernego wywiadu brytyjskiej i amerykańskiej edycji magazynu 'Vogue'. Autorka hitu 'Someone Like You' opowiedziała w nim m.in. o swoim rozwodzie oraz pojednaniu z ojcem, który był w jej życiu nieobecny.
Advertisement

Po kilku latach przerwy od kariery muzycznej Adele w wielkim stylu wróciła do świata show-biznesu. Słynna brytyjska piosenkarka i laureatka prestiżowych nagród, w tym Grammy i Brit Awards, udzieliła właśnie obszernego wywiadu magazynowi "Vogue", pojawiając się na okładkach brytyjskiej i amerykańskiej edycji pisma. W szczerej rozmowie z miesięcznikiem gwiazda opowiedziała m.in. o pojednaniu z ojcem, który po rozwodzie z jej matką zniknął z jej życia. Artystka wyznała, że zaczęła chodzić na terapię, by uporać się z nierozwiązanymi problemami z dzieciństwa, które rzutowały na jej relacje z mężczyznami.

"Długo unikałam konfrontacji z trudnymi emocjami. Jeśli jako dziecko nie jesteś pewien, czy osoba, która powinna cię kochać i traktować cię priorytetowo, faktycznie cię kocha, to wpływa na wiele aspektów twojego życia. W pewnym momencie przyzwyczajasz się do tego braku miłości. W relacjach z mężczyznami stosowałam taki schemat: Na pewno zamierzasz mnie skrzywdzić, więc najpierw ja skrzywdzę ciebie. To było bardzo toksyczne i unieszczęśliwiało mnie przez długi czas" – ujawniła Adele. Autorka hitu "Someone Like You" zdradziła, że do uzdrawiającego pojednania z ojcem doszło tuż przed jego śmiercią. Mark Evans, który przez całe życie zmagał się z alkoholizmem, zmarł w maju w wieku 57 lat, przegrywając walkę z nowotworem jelita.

"Dziś wiem, że mnie kochał. Zanim zmarł, zdołaliśmy się pogodzić i osiągnąć spokój. Gdy odszedł, miałam swego rodzaju reakcję fizyczną – poczułam, jakby nagle strach opuścił moje ciało. Wbrew temu, co pojawiało się wtedy w mediach, pogodziliśmy się. Tydzień przed jego śmiercią puściłam mu mój album za pośrednictwem Zooma. Wreszcie znalazłam w sobie siłę, by mu wybaczyć. Gdy rozmawialiśmy po raz ostatni, był gotowy do dalszej drogi" – przekazała Adele. Ojciec artystki wielokrotnie udzielał brytyjskiej prasie wywiadów, w których opowiadał o napiętych relacjach ze sławną córką. "Nie interesuje mnie jej status celebrytki czy miliony, które ma na koncie. Chcę po prostu odzyskać swoje dziecko i być dziadkiem dla jej synka" – przekonywał na łamach "Daily Mail" w 2013 roku.

Adele w rozmowie z magazynem "Vogue" poruszyła również temat rozstania z Simonem Koneckim. Para, która na ślubnym kobiercu stanęła przed trzema laty, rozwiodła się wiosną tego roku. O byłym mężu artystka mówi w samych superlatywach. "Nie wyrządzaliśmy sobie krzywdy, nic z tych rzeczy. Po prostu przestaliśmy być ze sobą szczęśliwi. Chcę, żeby mój syn obserwował swoją mamę, która kocha i jest kochana. To dla mnie naprawdę ważne. Simon jest osobą, której powierzyłabym swoje życie. Wybrałam idealnego człowieka na ojca swojego dziecka. To jedna z rzeczy, z których jestem najbardziej dumna. Ale w pewnym momencie zrozumiałam, że być może to ja jestem problemem. Biorąc rozwód z mężem, tak naprawdę rozwiodłam się z samą sobą" – wyznała gwiazda.

Już niedługo na rynku wydawniczym zadebiutuje album piosenkarki, na którym opowiedziała ona o swoich doświadczeniach związanych z rozwodem. Jak podkreśla Adele, poprzez piosenki, które ukażą się na płycie, chce wyjaśnić synowi, dlaczego rozstała się z jego ojcem i udzielić odpowiedzi na nartujące go pytania. 

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 29.11.2021
GBP 5.5531 złEUR 4.6982 złUSD 4.1627 złCHF 4.5013 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement